VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 29. sezóna

Vyhledávání zájezdu







Cyklozájezdy

Cyklozájezdy

Je báječné zažít příjemné a nezapomenutelné chvíle společně s blízkými lidmi, kochat se rozkvetlými loukami, nechat si větrem čechrat vlasy při pohledu na mořské vlny, popíjet vínečko, objevovat krásy každého dne a překonávat své vlastní hranice při zdolávání kopců i kilometrů na kole. Neváhejte a pojeďte s námi užívat života!  Těšíme se na Vás.

Cyklotrasy
– stanovené trasy absolvují účastníci zájezdu buď s průvodcem, individuálně nebo ve skupinkách. Na trase jsou zpravidla dohodnuta místa a časy srazů s průvodcem popř. i s busem, který slouží také jako občerstvovací stanice. Méně zdatní cyklisté mohou někdy část trasy absolvovat busem. V případě, že se necítíte na absolvování celé etapy, lze se domluvit individuálně s vedoucím zájezdu na kratší a lehčí variantě.
Náročnost
– při výběru cyklozájezdu mějte na paměti, že zájezdy jsou navrhovány a organizovány tak, aby je zvládl každý, kdo se alespoň občas „projede“ n a kole. Zároveň si přijde na své i vytrénovaný cyklista, který si chce „dát do těla“.
– naše cyklozájezdy jsou určeny pro všechny výkonnostní i věkové kategorie.
– nenáročné trasy, které jsou zasazeny do krásného a zajímavého prostředí a jsou určeny i rodinám s dětmi.
Příprava kola na zájezd
– nezapomínejte, že Vaše kolo bývá na vícedenních zájezdech vystaveno náročným podmínkám. Intenzivní jízda klade zvýšené nároky na technický stav Vašeho kola, proto doporučujeme kolo před odjezdem zkontrolovat ev. navštívit odborný servis.
Vaše příprava na zájezd
– máte-li k dispozici kolo v přijatelném technickém stavu a chuť aktivně strávit dovolenou, neváhejte a přihlaste se. Vaše další speciální příprava není nutná.
Informační materiály
– každý účastník obdrží na zájezdu barevnou kopii mapy příslušné oblasti.
Průvodceobrazek 5
– je vedoucím zájezdu, který se stará o hladký průběh Vaši dovolené, seznamuje Vás s jednotlivými cykloetapami, upozorňuje Vás na zajímavosti navštívené oblasti, snaží se Vám přiblížit kulturní a historická specifika regionu.
– rozhoduje také o změnách programu v závislosti na různých okolnostech, např. počasí atd.
Doprava
– je zajišťována našimi luxusními autobusy (WC, klimatizace, DVD, bar s občerstvením). V případě menšího počtu účastníků využíváme i náš pohodlný bus Isuzu pro 26 míst bez WC.
Cyklovlek
– po letech praxe je již samozřejmostí zajištění šetrné a bezpečné přepravy kol.
– CK Intertrans využívá vlastní speciální a hlavně vyzkoušené cyklovleky pro 44 nebo 36 kol. Každé kolo je upevněno do vlastního držáku tak, že nedochází ke vzájemnénu dotyku sousedních kol. O nakládku se stará zkušený pracovník.
Elektrokola, koloběžky
– CK INTERTRANS umožňuje přepravu elektrokol i koloběžek za symbolický manipulační poplatek +100,-Kč/kus
– přepravu elektrokol, koloběžek, speciálních kol apod. je nutno nahlásit při podpisu Smlouvy o zájezdu.
Technik
– zajišťuje technickou podporu cyklozájezdu, nikdo se s námi nemusí bát, že zůstane se svým defektem bez pomoci. CK Intertrans spolupracuje s velmi zkušenými a léty prověřenými odborníky.
– v ceně zájezdu jsou zahrnuty neodkladné opravy kol. Pokud Vám bude chybět potřebný náhradní díl (např. duše, plášť, lepení, řetěz, atd.), poskytneme Vám je za obvyklou cenu.
– ve výjimečných případech (při extrémně nízkém počtu účastníků zájezdu) vykonává funkci technika řidič spolu s vedoucím zájezdu.
Sleva dospělý & dítěobrazek 6
Pro jednotlivce do 10 osob poskytujeme různé slevy (podrobnosti viz úvod katalogu). Pro děti do 15 let poskytujeme nad rámec všech slev ještě slevu ve výši 6 % z konečné ceny zájezdu.
Individuální klient
– CK INTERTRANS umožňuje účast na zájezdech i individuálním klientům (jednotlivcům, dvojicím atd.). Klient nemusí doplácet neobsazená lůžka, ale musí počítat s tím, že volná lůžka budou doobsazena ostatními účastníky zájezdu bez ohledu na pohlaví a věk. Na vyžádání za příplatek jednolůžkový pokoj.
NABÍDKA pro skupiny
– skupinám, které chtějí realizovat svůj vlastní nápad a nedaří se jim naplnit celou kapacitu busu, nabízíme po dohodě možnost připravit program na míru a zařadit jej do katalogové nabídky 2017. Kontaktujte: ck@intertrans.cz
Nabídka cyklodresů
Pokud se chcete i vizuálně začlenit mezi naše stálé příznivce, můžete si zakoupit náš originální cyklodres. Dresy jsou vyrobeny z výborného funkčního materiálu alketis s prošitím plochými švy, se skrytým zipem vpředu u krku. K dispozici jsou silniční dresy, které mají 3 kapsy na zádech i dresy volného střihu, které se označují jako MTB nebo freeride, které mají jednu kapsu na zádech. Oba typy jsou vyrobeny ve velikostech S, M, L, XL, XXL a můžete si je zakoupit buď v CK Intertrans, Slovanská tř. 5, Plzeň nebo přímo u vedoucího Vámi zvoleného zájezdu (po předchozí konzultaci požadované velikosti).
Ceny: silniční dres 700,- Kč; MTB, freeride dres 760,- Kč.

SLEVA PRO SKUPINU již od 11 osob!!!
– výše slevy pro každého účastníka skupiny je 8 %.
– organizátor navíc získává:
1 poukaz ZDARMA a to už při celkovém počtu 21 osob,
2 poukazy ZDARMA při počtu 42 osob.
– při jiném počtu osob se hodnota poukazu pro organizátora navyšuje o 5 % za každou osobu z konečné průměrné ceny zájezdu (tj. 11. osoba = sleva 50 %, 13. osoba = 60 % atd.)
– v případě uplatnění slevy pro skupinu již nelze uplatnit „Slevy Jednotlivec.“