VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 29. sezóna

Vyhledávání zájezduApartmán

Úvod

Ubytování je situováno v klidném letovisku Isola Rossa („Červený ostrov“) na severozápadním pobřeží Sardinie, které je pojmenováno podle útesů z červené žuly. Z původně staré rybářské osady se Isola Rossa proměnila v malebné turistické středisko, které je díky své poloze rovněž skvělým výchozím bodem pro výlety k historickým a archeologickým památkám, stejně jako do nejznámějších turistických lokalit severu Sardinie. Isola Rossa se rozprostírá na pobřeží, charakteristickém svými plážemi a zálivy s jemným bílým pískem, které protínají útesy z červené žuly, přecházející v kontrastu s průzračným, smaragdově zbarveným mořem až do rudých odstínů. Moře Isola Rossy je nekonečným objektem pro podmanivé fotografie a díky své pestrosti je také opravdovým rájem pro milovníky šnorchlování a potápění. Isola Rossa je také ideálním místem pro rodiny s dětmi, nebot‘ její základní charakteristikou je minimální vzdálenost ubytování jak od pláže, tak i od všech služeb, které městečko nabízí.

Poloha

Apartmány jsou situované v klidné obydlené části, do 250 metrů od centra letoviska, ve vzdálenosti 50 až 300 metrů od moře, ev. pláže.

Popis ubytování

Vlastní ubytování je situováno většinou ve dvoupatrových vilkách. Apartmány mohou mít vlastní dvorek, event. balkon nebo terasu. Apartmány jsou zařízené dle vkusu soukromého majitele. Apartmány KOMFORT (K) jsou novější, lépe vybavené a s TV, s garancí balkonu nebo terasy.
V AP2 je obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, ledničkou, koupelna s WC, samostatná ložnice s manželskou postelí. V AP3/4 je obývací pokoj s rozkládacím gaučem a vybaveným kuchyňským koutem, ledničkou, koupelna s WC, samostatná ložnice s manželskou postelí. V AP4 je obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem, ledničkou, koupelna s WC, samostatná ložnice s manželskou postelí, další pokoj se dvěma lůžky nebo dvojlůžkem. Větší apartmány AP5–AP8 na vyžádání.

Stravování

Vlastní.

Zábava

Pláž Lunga – písečná pláž s mírným vstupem do moře, druhá pláž Marinedda je vhodná pro milovníky surfování a potápění. V okolí jsou další menší pláže. V letovisku jsou kavárny, bary, tenisové kurty, pronájem lodí, kanoí, gumových člunů, surfů, šlapadel, na pláži pronájem slunečníků a lehátek.

Ceník

Doprava: autobus

Sardinie - Apartmán
TermínNocíOdjezdyAP4AP3/4AP2Č. zájezdu
07.09. - 17.09.8ACHL9 420,-9 580,-10 540,-18LSAR01 REZ.
Apartmán, doprava autobus
akce01
od 7.09.
do17.09.
počet nocí8
AP59 290 Kč

Apartmán, doprava autobus
akce01
od 7.09.
do17.09.
počet nocí8
AP49 420 Kč

Apartmán, doprava autobus
akce01
od 7.09.
do17.09.
počet nocí8
AP3/49 580 Kč

Apartmán, doprava autobus
akce01
od 7.09.
do17.09.
počet nocí8
AP210 540 Kč

SLEVY ODJEZDY

Slevy

4. osoba ubytovaná v AP3/4 – sleva 2 240,- Kč/ zájezd.

Příplatky

cestovní pojištění vč. storna + 295,- Kč, lůžko ve 4lůžkové kajutě s příslušenstvím (+1) + 590,- Kč/os./1 cesta.

Cena zahrnuje

dopravu pohodlným luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 8 x nocleh, 2 x trajekt, služby delegáta a doprovodu během cesty, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu), povlečení, spotřebu energií (voda, elektřina, plyn).
POTŘEBUJI PORADIT