VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 29. sezóna

Vyhledávání zájezduTematické zájezdy, Francie

Paris Air Show

nabídkový leták

Program zájezdu

Paris Air Show je nejvýznamnější veletrh letectví a kosmonautiky na světě. Vystavovatelé zde prezentují své produkty a novinky letecké techniky pro civilní i vojenské účely. Ve výstavních halách, na statice je předváděno více než 150 letounů a vrtulníků, u řady s možností osahat si. Návštěvníkům z řad veřejnosti je souběžně nabízen výjimečný doprovodný program letových ukázek současné moderní dopravní i vojenské techniky. Na této akci, která se koná každé dva roky, tentokrát nemůžete chybět!

1. den: odjezd z Plzně ve 20.00 hod. (z Prahy v 18.30 hod.), tranzit přes Německo do Francie.
2. den: během tohoto dne budete mít možnost poznat s průvodcem zajímavá místa fr. metropole. Těšit se můžete na Eiffelovu věž, Vítězný oblouk, katedrálu Notre Dame, bulváry St. Michel a Champs Elysées... Nepřijdete ani o výlet lodí po Seině. V podvečer odjezd na ubytování, nocleh.
3. den: snídaně, metrem/RER/kyvadlovou dopravou přesun na letiště Le Bourget, návštěva 52. PARIS AIR SHOW (více najdete na www.siae.fr). Alternativně program s průvodcem po Paříži s výletem do Versailles. Večer společně ochutnáme noční život na Montmartre s romantickou bazilikou Sacré-Coeur, náměstí Pigalle, slavným Moulin Rouge, návrat na hotel, nocleh.
4. den: snídaně, metrem/RER/kyvadlovou dopravou přesun na letiště Le Bourget, návštěva 52. Aerosalonu. Alternativně program s průvodcem a dokončení prohlídky Paříže, prohlídka Louvre, Pantheon, Sorbonna,… prostor bude i na osobní volno. Večer společný odjezd z Paříže do ČR.
5. den: předpokládaný příjezd do ČR do 10.00 hod.

Ceník

Paris Air Show - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
21.06. - 25.06.2ADKT5 950,-17LPLS01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od21.06.
do25.06.
počet nocí2
Lůžko5 950 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci v hotelu se snídaní (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj + 2 200,- Kč

Doporučená částka na vstupy

14,- EUR aerosalon (děti do 7 let zdarma), 30,- EUR pro Paříž

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 200,- Kč
POTŘEBUJI PORADIT