VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 29. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Francie

To nejlepší z Bretaně a Belle-Ile

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 22.00 hod. (z Prahy 20.30 hod.), tranzit Německem do Francie.
2. den: návštěva Chartres s malebným centrem a slavnou gotickou katedrálou (UNESCO) proslulou svými vitrážemi, úchvatnou sochařskou výzdobou a tajemným labyrintem, Vitré – středověké městečko s úzkými uličkami plnými hrázděných domů a hradem z 11. století. Odjezd na ubytování.
3. den: jedna z nejkrásnějších památek Francie, klášter Le Mont-St-Michel (UNESCO) vystavěný na skalnatém ostrově uprostřed zátoky s největším rozdílem mezi přílivem a odlivem v Evropě, Saint-Malo, přezdívané město pirátů, malebný přístav uzavřený ve svých hradbách, odkud francouzští korzáři vyráželi na své výpravy, přejezd na Smaragdové pobřeží zastávka u pevnosti Fort La Latte a u rozeklaných útesů na mysu Cap Fréhel. Odjezd na ubytování.
4. den: Tréguier, typické bretonské městečko s krásnou gotickou katedrálou, přímořské letovisko Ploumanach – procházka po Côte de Granit Rose – Pobřeží růžové žuly, kde můžete obdivovat bizarní skalní útvary, renesanční farní ohrazení v Guimilau a Pleybenu – kalvárie čítající až 200 postav, které můžete vidět právě jen v Bretani, exkurze v čokoládovně s degustací (zdarma). Odjezd na ubytování.
5. den: mys Point du Raz, nejzápadnější výběžek Bretaně s úchvatnými výhledy na útesy, o něž se tříští vlny Atlantiku, Quimper – staré město s hrázděnými domy a gotickou katedrálou Sv. Correntina, přejezd do oblasti Carnacu s tajemnými megalitickými poli, které zůstávají dodnes nerozluštěnou záhadou, podvečerní prohlídka městečka Auray malebně rozloženého na svazích nad řekou Loche, renesanční kostel Saint-Gildas. Odjezd na ubytování.
6. den: celodenní výlet lodí na ostrov Belle-Ile – Krásný ostrov, nejkrásnější ze všech bretonských ostrovů – podnikneme okružní jízdu autobusem kolem ostrova, zastavíme se u útesů a skalních jehel na Côte Sauvage (Divoké pobřeží), na mysu Pointe des Poulains u vily slavné herečky Sáry Bernhardtové a prohlédneme malebná městečka Le Palais a Sauzon, po návratu na pevninu krátká podvečerní prohlídka opevněného přístavu Vannes, noční přejezd do České republiky
7. den: předpokládaný příjezd do 12.00 hod.

Ceník

To nejlepší z Bretaně a Belle-Ile - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
31.07. - 06.08.4ACDHKTU9 950,-17LBRE01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od31.07.
do 6.08.
počet nocí4
Lůžko9 950 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 4 noci se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

30,- EUR, celodenní výlet na ostrov Belle-Ile + 45,- EUR
POTŘEBUJI PORADIT