VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 29. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Itálie

Ligurská riviéra

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 22.00 hod. (z Prahy 20.30 hod.), tranzit Německem, Rakouskem a Švýcarskem do Itálie.
2. den: ráno příjezd do Janova, hlavního města Ligurie. Navštívíte historické jádro města, které se rozkládá v blízkosti přístavu. Samozřejmě nelze opomenout chloubu města – Janovské akvárium – největší akvárium v Evropě. Odjezd na ubytování, nocleh.
3. den: tento den strávíte v západní části Ligurské riviéry, kde vás čeká Riviéra di Ponente. Prohlídku zahájíte ve vnitrozemské vesnici Dolceaqua. Odtud budete pokračovat, až téměř k hranicím z Francií, kde navštívíte nejkrásnější botanickou zahradu v Ligurii – Vilu Hanbury. Dále bude následovat nejznámější středisko na Riviéře di Ponente a festivalové San Remo. Návrat na ubytování, nocleh.
4. den: dnes nejprve navštívíte malou vesničku Seborga, která má svými obyvateli vyhlášený status nezávislého knížectví. Vaším dalším cílem bude pobřežní letovisko Imperia, kde budete mít možnost návštěvy zajímavého muzea oliv. Následuje cesta podél pobřeží, během které budete projíždět řadou nádherných lázeňských měst. Uvidíte zajímavá malebná letoviska Albenga a Alassio. Odjezd na ubytování, nocleh.
5. den: po snídani se vydáte na Riviéru di Levante rozkládající se východně od Janova. Vaše cesta bude pokračovat až do oblasti Cinque Terre, nádherně členitého pobřeží pojmenovaného podle pěti malých vesniček vklíněných do několika zátok mezi kolmými útesy. Průjezd lodí podél pobřeží, odkud nejlépe vynikne krása této svérázné oblasti. Čas zbude i na vykoupání a krátký odpočinek u moře. Večer odjezd zpět do ČR.
6. den: předpokládaný návrat do 9.00 hod.

Ceník

Ligurská riviéra - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
12.09. - 17.09.3ADHKLU7 590,-17LLIG01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od12.09.
do17.09.
počet nocí3
Lůžko7 590 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci s polopenzí v hotelu (2lůžk. pokoje s přísl.), služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj +1090,- Kč

Doporučená částka na vstupy

80,- EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 300,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT