VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy, pro děti a za zábavou, Německo

Pullman City

nabídkový leták

Program zájezdu

Pullman City je westernové městečko, které se nachází nedaleko Pasova na úpatí Bavorského lesa.
Poznejte život kovbojů a indiánů na vlastní kůži. Vydejte se s námi na „Divoký západ“ a nechte za sebou starosti všedních dnů. Každý den zde probíhá pravidelný program, úžasná kouzelnická a westernová show, vrhání nožů, jízda dobovým kočárem, jízda na ponících po celém areálu, rýžování zlata a mnoho dalšího. Autentické prostředí, pestré show, celá řada báječných atrakcí, krásná příroda, živá zvířata. Zážitkové hřiště Little Pullman, kde probíhají animační programy pro děti s možností výroby lapačů snů, indiánských čelenek a bubínků. Vrcholem je závěrečná velkolepá promenáda v historických kostýmech, která Vám přiblíží během hodinového programu historii USA, nebude chybět ani skutečné nahánění skotu a běžící stádo bizonů.
Všichni návštěvníci si mohou otestovat svůj smysl pro rovnováhu v lanovém centru Adventure Trail, jízdu westernovým vláčkem nebo jízdu na mechanickém býkovi a zažít při tom spoustu zábavy.

Odjezd z Plzně v 7.15 hod. (z Prahy v 6.00 hod.) Celodenní pobyt ve westernovém městečku Pullman City, vpodvečer nás bude čekat návrat z „Divokého západu“ do všední reality. Předpokládaný příjezd do 22.30 hod. Více informací na www.pullmancity.de. Termín 01 Indiánský víkend s dobovým trhem – hostem jsou domorodí Američané prezentující své tradice. Uvidíte indiánské tance, autentické oděvy a mnoho dalšího.

Ceník

Pullman City -
TermínNocíOdjezdyČ. zájezdu
11.08. - 11.08.0ADKT530,-18LPUL01 OBSAZENO
, doprava autobus
akce01
od11.08.
do11.08.
počet nocí0
530 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

Příplatky: jízda dobovým vozem 3,- EUR/os., jízda na ponících 4,- EUR/os., rýžování zlata 4,- EUR/os., lukostřelba 4,50 EUR/dosp.os., 3,50 EUR/dítě.

Doporučená částka na vstupy

18,- EUR/dosp.os., 9,50 EUR/dítě 5–17 let, (skupinové vstupné nad 15 osob 14,- EUR/dosp.os., 7,50 EUR/dítě 5–17 let).

Poznámka

POTŘEBUJI PORADIT