VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 29. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy, pro děti a za zábavou, Německo

Termální vodní svět - Erding

nabídkový leták

Program zájezdu

Odjezd z Plzně v 6.30 hod. (z Prahy ve 5.15 hod.). Celodenní návštěva vodního světa Erding. Večer zpět odjezd do ČR. Předpokládaný návrat do 22.30 hod.

Poznámka

Therme Erding – jedná se o největší a nejzajímavější vodní aquapark v Německu, který se nachází nedaleko Mnichova a je rozdělen na několik částí (Termální svět, Galaxy a Vital Oasis, Sauna Paradise). Určitě si zde přijdou na své milovníci tobogánů a adrenalinu, ale také příznivci relaxace. Čekají na Vás zde tobogány různých obtížností, místnosti pro oddych a relaxaci a saunový svět. Vodních radovánek si užijete ve vnitřní i ve vnější části. Více informací na www.therme-erding.de.
Termální svět – rozkládá se na několika tisíc metrů čtverečních. Naleznete zde vnitřní a venkovní bazény, solné jeskyně, sauny, restaurace, vodopády, perličkové masáže a mnoho dalších. Kupole, která obklopuje tento komplex, se v létě otevře a vy si tak můžete užívat slunce po celý den.
Galaxy – jedná se o tobogánový svět, kde si jistě nenechte ujít nejdelší tobogán v Evropě. Najdete zde 16 různých skluzavek. Na extrémních skluzavkách dosáhnete až 60 km/hod. Tento areál je také vhodný pro děti, které mohou využít radovánek na menších tobogánech.
Vital Oasis (pouze pro osoby nad 16 let) – užijte si svět termálních pramenů a vysoce sycených minerálních bazénů, dále si můžete užívat zdraví v bazénu s vodou z Mrtvého moře či římské lázně. Sauna Paradise – užijte si jedinečného saunování – prý nejlepší v Evropě, je zde 25 různých druhů saun.

Ceník

Termální vodní svět - Erding -
TermínNocíOdjezdyČ. zájezdu
03.06. - 03.06.0ADKT660,-17LERD01 OBSAZENO
12.08. - 12.08.0ADKT660,-17LERD02 OBSAZENO
, doprava autobus
akce0102
od 3.06.12.08.
do 3.06.12.08.
počet nocí00
660 Kč660 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

skupinové vstupné Termální svět + Galaxy: 31,90 EUR/os., dítě do 3 let vstup zdarma, Vital Oasis (vstup pouze pro osoby nad 16 let): příplatek 6 EUR/os., Sauna Paradise příplatek 12 EUR/os.
POTŘEBUJI PORADIT