VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 29. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy, pro děti a za zábavou, Rakousko

Zoo Vídeň

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 6.00 hod. (z Prahy 7.15 hod.), příjezd kolem poledne do Vídně, návštěva Domu moří a Prátru. Odjezd na ubytování, nocleh.
2. den: po snídani návštěva ZOO Vídeň a volný čas na procházku parkem zámku Schönbrunn, odpoledne odjezd do ČR, předpokládaný návrat do 23.00 hod.

Poznámka

Vídeňská ZOO se nachází v rozlehlém parku zámku Schönbrunn a patří mezi nejstarší a nejhezčí zahrady, kde
se chová kolem 500 druhů zvířat. V r. 2012 byla oceněna jako Nejlepší ZOO Evropy a v květnu 2014 bude otevřen nový pavilon s ledními medvědy. Zahrada také nabízí atrakce jako deštný prales, pouště nebo polární části pro arktická zvířata. K vidění jsou i velice vzácné druhy zvířat jako orangutani, pandy, koaly a mnoho dalších. Tato ZOO se řídí heslem „zoologická zahrada se šťastnými zvířaty“.
Dům moří leží v centru Vídně a je umístěn v budově Flakturm, bývalé protiletadlové věže, která byla přebudována na obří akvárium a terárium. K vidění jsou krokodýli, želvy, ještěři, hadi, žraloci, pestrobarevné ryby, korály i piraně.
Nejstarší zábavní park na světe je vídeňský Prátr, který dodnes neztratil nic ze své popularity. Do areálu rozlehlého lunaparku je volný vstup, za použití jednotlivých atrakcí, ako je obří ruské kolo, strašidelné hrady, řetízkové kolotoče, horské dráhy a autodromy, se platí.

Ceník

Zoo Vídeň - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
26.08. - 27.08.1ABDKT2 220,-17LZOV01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od26.08.
do27.08.
počet nocí1
Lůžko2 220 Kč

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 1 noc se snídaní, služby průvodce, komplexní pojištění

Fakultativně

- zvýhodněné vstupné do ZOO Vídeň pro dospělou osobu za 440,- Kč a pro dítě ve věku 6–19 let za 210,- Kč je nutné objednat při sepisování cestovní smlouvy.

Doporučená částka na vstupy

20,- EUR + jednotlivé atrakce v Prátru od 1,- do 10,- EUR.
POTŘEBUJI PORADIT