VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 29. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Rusko

Petrohrad, klenot Ruska

Program zájezdu

1. den: dopoledne odlet z Prahy do Petrohradu. Transfer z letiště do centra města, okružní jízda městem, během které uvidíte např. křižník Aurora, Zimní palác, Něvský prospekt, budovu Admirality a další. Ubytování v hotelu, nocleh.
2. den: snídaně, prohlídka Petrohradu – jednoho z nejkrásnějších měst Ruska. S průvodcem zde poznáte to nejzajímavější, co tato ruská perla nabízí. Navštívíte např. Petropavlovskou pevnost, katedrálu sv. Izáka, chrám „Spas na Krovi“. Návrat na ubytování, nocleh.
3. den: snídaně, výlet do Petrodvorce, letního carského sídla, které je také nazýváno „Ruské Versailles“. Tento unikátní palácový a parkový celek z 18. a 19. století skýtá desítky pozlacených soch a plastik. Návrat na ubytování, osobní volno, které můžete využít např. pro návštěvu večerního představení ruských národních tanců s drobným občerstvením v Nikolajevském paláci. Návrat na ubytování, nocleh.
4. den: snídaně, návštěva Ermitáže – jednoho z nejznámějších muzeí, jehož sbírka čítá okolo 3 miliónů exponátů. Výlet do Puškinu (dříve Carskoje Selo), jednoho z bývalých sídel ruských carů. Jeho dominantou je palác Kateřiny Veliké se slavnou Jantarovou komnatou. Návrat na ubytování, nocleh.
5. den: snídaně, dopoledne osobní volno. Transfer na letiště, odlet do Prahy v odpoledních hodinách.

Ceník

Petrohrad, klenot Ruska - Hotel
TermínNocíLůžkoČ. zájezdu
18.07. - 22.07.421 290,-17LPET01 OBSAZENO
Hotel, letecky
akce01
od18.07.
do22.07.
počet nocí4
Lůžko21 290 Kč

SLEVY

Cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha – Petrohrad – Praha včetně letištních a palivových tax, palubního a odbaveného zavazadla, dopravu v průběhu zájezdu, 4 noci se snídaní v hotelu*** (2lůžkové pokoje s přísl.), vstupy do katedrály sv. Izáka, Pe­tropavlovské pevnosti, Spasu na Krovi, Ermitáže, Puškinu – Jekatěrinský palác a park, Petrodvorec – Velký palác a dolní park, loď do Petrodvorců (vstupy v celkové hodnotě cca 70,- EUR), služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

4x večeře formou bufetu 1 700,- Kč/os., 1lůžkový pokoj 5 570,- Kč/os., vstupenka na večerní folklorní představení 1 150,- Kč.

Fakultativně

zajištění turis­tické­­ho víza do Rus­ké federace 2 100,- Kč/os. (hromadné vyřízení ze strany CK). Vízum je nutno objednat při sepisování smlouvy o zájezdu.

Sleva

„AKCE“ – při objednání zájezdu do 31. 1.2017 – sleva 2 100,- Kč
POTŘEBUJI PORADIT