VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 29. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Slovensko

Nízké Tatry a Bešeňová

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 6.00 hod. (z Prahy v 7.15 hod., z Brna v 9.45 hod.). Cestou navštívíme hrad Strečno s krásnými výhledy. Vpodvečer příjezd do Demenovské doliny, ubytování ve středisku Jasná. Volný program, večeře.
2. den: vyjedeme lanovkou na Chopok (2023 m), kde se z vyššího východního vrcholu můžete kochat nádherným výhledem. Kdo bude chtít, může pokračovat po nejnavštěvovanější trase na nejvyšší vrchol Nízkých Tater Ďumbier (2043 m). Ďumbier nabízí nejkrásnějšími výhledy na velkou část Nízkých Tater, v dáli pak uvidíte Západní a Vysoké Tatry a také Malou Fatru a Velký Choč. Stejnou cestou se následně vrátíme k lanovce, kterou sjedeme opět zpět do Demanovské doliny do Jasné zpět na ubytování. Nocleh.
3. den: navštívíme Bešeňovou, kde se nacházejí minerální prameny o teplotě až 60 °C se zvýšeným obsahem vápníku, hořčíku, sodíku, draslíku a železa, kterých využívá místní Thermal park. Termální voda v Bešeňové má blahodárný vliv především na pohybové ústrojí, urologické či kosmetické potíže a vůbec na celý organismus. Voda v Bešeňové je geotermální a vyvěrá z hloubky 1987 metrů s teplotou 60,5 °C. Nebojte, na povrchu má v různých bazénech od 24 do 39 °C.
4. den: v oblasti Demenovské doliny můžete navštívit Vrbické pleso, jediné pleso Nízkých Tater, symbolický hřbitov obětem Tater a za návštěvu určitě stojí Demanovská jeskyně svobody – s největší krápníkovou výzdobou na Slovensku nebo jedinečná Demenovská ledová jeskyně.
5. den: v dopoledních hodinách odjezd z hotelu do Bojnic. Zde můžete navštívit pohádkový zámek Bojnice nebo velmi pěknou zoologickou zahradu, Bojnický dvůr lidových řemesel a nebo si vybrat návštěvu Muzea pravěku – Prepoštěnská jeskyně. Odpoledne odjezd do ČR. Návrat do 23.00 hod.

Ceník

Nízké Tatry a Bešeňová - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdypolopenzeČ. zájezdu
Lůžko
05.07. - 09.07.4ABDKT7 100,-17LNTA01 OBSAZENO
Hotel s polopenzí, polopenze, doprava autobus
akce01
od 5.07.
do 9.07.
počet nocí4
Lůžko7 100 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 4 noci v hotelu Sorea SNP***s polopenzí (2lůžkové pokoje s přísl. s možností přistýlek), pobytovou taxu, služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

Dle Vašeho přání lze zajistit i ubytování jiné kategorie:
– ubytování v hotelu Ostredok *** s wellness
cena 7 900,- Kč/pobyt (dětské ceny na vyžádání).
– ubytování v hotelu Hotel SKI**
cena 6 170,- Kč/pobyt (dětské ceny na vyžádání).

Doporučená částka na vstupy

52 EUR

Sleva

hotel Sorea SNP: dosp. os. na přistýlce sleva 700,- Kč, dítě 3–15 let na lůžku sleva 1 180,- Kč, dítě 3–15 let na přistýlce sleva 1 890,- Kč
POTŘEBUJI PORADIT