VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduTematické zájezdy, Švýcarsko

AXALP 2018

Program zájezdu

Pojeďte s námi shlédnout jedinečné představení Swiss Air Force doprovázené ostrou střelbou, to vše v údolí ve výšce 2250 metrů nad mořem s kulisou bernských alp. V rámci letecké show můžete shlédnout z bezprostřední blízkosti manévry a operace armádních bojových letounů F/A-18C Hornet, F-5E Tiger II, letadel PC-21, vojenských vrtulníků, ale i světoznámé akrobatické skupiny Patrouille Suisse. Více informací v průběhu roku na www.vtg.admin.ch.

1. den: odjezd z Plzně ve 21.30 hod. (z Prahy 20.00 hod.), tranzit Německem do Švýcarska.
2. den: ráno příjezd do jedné ze švýcarských perel, města Luzernu. Následně vás čeká společná prohlídka historického středu města. Půjdete přes krytý kapličkový most Kapellbrücke, vetešnický most Spreuerbrücke a středověké městské hradby Mussegmauer (stálá výstava hodinových strojů) až k unikátnímu Lvímu pomníku (Löwendenkmal). Poté příznivci techniky budou moci navštívit pravděpodobně nejvýznamnější technické muzeum Švýcarska Verkehrs­haus, které nabízí přes 3 tisíce exponátů od historických vlaků, lokomotiv, přes automobily, lodě až k letadlům a nejmodernějším lanovkám, více www.verkehrshaus.ch. Nebo se můžete projet kolesovým parníkem po jezeře Vierwaldstättersee. Individuálním zájemcům nabízíme výstup na dračí horu Pilatus (2132 m) nejstrmější zubačkou na světě (sklon až 48 %), event. kabinkovou lanovkou. Vpodvečer odjezd na hotel, nocleh.
3. den: po snídani odjezd autobusem do oblasti Axalp 2018, poblíž Brienzu. Po zakoupení vstupenek vás čeká výjezd kyvadlovým autobusem z Brienz-Brunnen do vesničky Axalp (1500 m), dále: var. a) sedačkovou lanovkou na Windegg (1925 m), poté pěší výstup do prostor alpské střelnice Axalp-Ebenfluh, místa dějiště letového vystoupení Swiss Air Force s výškovým rozdílem až 325 m do tří diváckých zón. Event. var. b) náročnější, ale o 10 % levnější varianta, z vesničky Axalp pěší výstup s výškovým rozdílem až 750 m. Během letového programu, který začíná v 14.00 hod., shlédnete z blízka a v jedinečné kulise hor letové ukázky s použitím klamných cílů a ostrou střelbu bojových letounů F/A-18C Hornet, F-5E Tiger II, PC-21 a vojenských vrtulníků. Návrat zpět do údolí stejným způsobem, ve večerních hodinách odjezd do ČR.
4. den: předpokládaný příjezd do 5.00 hod.

Ceník

AXALP 2018 - Hotel se snídaní
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
09.10. - 12.10.1ADKT4 190,-18LSAF01 OBSAZENO
Hotel se snídaní, doprava autobus
akce01
od 9.10.
do12.10.
počet nocí1
Lůžko4 190 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 1 noc se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

+ Axalp: 30 + 60,- CHF.

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 100,- Kč/zájezd.

Poznámka

CK si vyhrazuje z důvodu nepříznivého počasí zaměnit program 2. a 3. dne zájezdu. V případě, že dojde ke zrušení/přerušení akce Axalp z klimatických či technických důvodů před akcí či v průběhu akce, vstupenka se nevrací a nelze ji ani přeložit na druhý den. Kapacita osob ve vymezeném diváckém prostoru je omezena.
POTŘEBUJI PORADIT