VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 29. sezóna

Vyhledávání zájezduTematické zájezdy, Velká Británie

Za Harrym Potterem do Londýna

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 15.00 hod. (z Prahy 13.30 hod.), tranzit Německem a Belgií do francouzského Calais.
2. den: ranní Eurotunel do Folkestone ( jízda vlakem cca 35 minut.), přejezd do Londýna. Celodenní program zahájíte v Greenwichi u známé královské observatoře s nultým poledníkem a krásným výhledem, zejména na nejnovější londýnskou čtvrť Docklands. Procházka parkem kolem Námořního muzea až na nábřeží Temže k slavné plachetnici Cutty Shark. Vláčkem DLR se dostanete až do City of London, kde si přejdete slavný most Tower Bridge, dále uvidíte pevnost Tower i křižník HMS Belfast. Odpoledne pro zájemce návštěva Muzea voskových figurin Madame Tussaud’s nebo individuální volno. Odjezd do hotelu, ubytování, nocleh.
3. den: po snídani přesun do filmových ateliérů Warner Bros Studio, kde po deset let vznikala nejúspěšnější filmová série o Harrym Potterovi, která okouzlila malé i starší diváky. Během prohlídky budete mít jedinečnou možnost poznat zákulisí filmů, prohlédnout si nádherné kostýmy a různé rekvizity či unikátní model Bradavického hradu v měřítku 1:24. Projdete se po slavné Příčné ulici, nahlédnete do Brumbálova kabinetu i do kanceláře Ministerstva kouzel. Odpoledne metrem přejezd do centra Londýna, poté individuální volno nebo prohlídka s průvodcem v oblasti Westminsteru. S Londýnem se můžete rozloučit jízdou na London Eye - odkud se vám otevře fascinující výhled na Londýn a okolí. Ve večerních hodinách odjezd z Londýna, Eurotunel do Francie.
4. den: tranzit Belgií a Německem, předpokládaný návrat do 16.00 hod.

Ceník

Za Harrym Potterem do Londýna - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
19.08. - 22.08.1ADKT4 820,-17LHPL01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od19.08.
do22.08.
počet nocí1
Lůžko4 820 Kč

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 1 noc se snídaní v hotelu 3* (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), 2x Eurotunel, služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

Warner Bros Studio dítě 5–15 let 1 060,- Kč, od 16 let 1 350,- Kč; Madame Tussaud´s dítě 3 –15 let 990,- Kč, od 16 let 1 090,- Kč.

Doporučená částka na vstupy

40 GBP

Sleva

3. osoba na přistýlce 200,- Kč/zájezd
POTŘEBUJI PORADIT