VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduAdventní zájezdy, Rakousko

Předvánoční Salzburg a Krampuslauf

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 6.45 hod. (z Prahy 5.30 hod.) do Salzburgu, kde navštívíte nejvýznamnější památky, jakými jsou rodný dům W. A. Mozarta, klášter sv. Petra nebo Domkirche. Vánoční atmosféru zažijete na adventních trzích na Rezidenčním náměstí nebo v areálu zámku Mirabell. Vpodvečer odjezd na ubytování, následně odjezd do Schladmingu a sledování Krampuslauf – průvodu čertů centrem města, kterého se účastní více než 1000 originálních masek čertů z Rakouska, Bavorska a severní Itálie. Odjezd na nocleh.
2. den: po snídani odjezd do Solné komory, návštěva města Bad Ischl, nejstarších solných lázní, které kdysi byly oblíbeným místem odpočinku Franze Josefa a císařovny Sisi. Přejezd k jezeru Wolfgangsee v samém srdci Solné komory. Zastávka ve Stroblu, kde můžete vidět výstavu Betlémů s živými jesličkami. Největší atrakcí na břehu jezera je malebné městečko St. Wolfgang, s nekrásnějšími adventními trhy a s mnoha možnostmi občerstvení v typických restauracích a kavárnách. Zde také na hladině jezera uvidíte velkou plovoucí lucernu, která se stala typickým znamením pro advent v tomto městečku. Vpodvečer odjezd zpět do ČR. Předpokládaný návrat do 22.00 hod.

Ceník

Předvánoční Salzburg a Krampuslauf - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
24.11. - 25.11.1ADKT2 970,-18LSAW01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od24.11.
do25.11.
počet nocí1
Lůžko2 970 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (klima, WC, DVD, bar), služby průvodce, 1 noc se snídaní v hotelu (2 lůžk. pokoje s příslušenstvím), komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

20,- EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 100,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT