VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduAktivní dovolená, cykloturistika, Rakousko, Německo

Dunajská stezka z Pasova do Vídně

nabídkový leták

Program zájezdu

  • zájezd s denním přejezdem
  • pohodová cykloturistika podél Dunaje
  • ubytování v penzionu se snídaní
1. den: odjezd z Plzně v 7.30 hod. (z Prahy 6.00 hod.), tranzit Německem. Dopoledne příjezd do bavorského města Passov, které leží na soutoku tří řek – Dunaje, Innu a Ilzu. Cykloturistika podél Dunaje kolem říčního meandru Schlögenská smyčka do Obermühlu. Nocleh.
2. den: cykloturistika podél Dunaje kolem města Feldkirchen dále přes Ottensheim s krásným zámkem až do hornorakouského města Linz, s velmi zajímavým historickým centrem. Nocleh.
3. den: cykloturistika z Mathausenu, přes Mitterkirchen do městečka Grein, kde se nachází krásný renesanční zámek, dále kolem zámku Persenbeurg až do města Melk, známého svým barokním benediktinským klášterem. Nocleh.
4. den: cykloturistika z rakouského města Melk podél Dunaje úrodným údolím Wachau (UNESCO), krajinou vynikajícího vína a bohaté historie, kolem městečka Dürnstein, se zříceninou hradu do města Krems. Cykloputování zakončíme v květinovém městě Tulln.Nocleh.
5. den: cykloturistika z městečka Tulln po Dunajské cyklostezce kolem známého barokního kláštera Klosterneuburg až do Vídně. V odpoledních hodinách odjezd, příjezd do ČR do 23.00 hod.

Ceník

Dunajská stezka z Pasova do Vídně - Penzion se snídaní
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
07.08. - 11.08.4ADKT9 490,-19LADP01 REZERVOVAT
Penzion se snídaní, doprava autobus
akce01
od 7.08.
do11.08.
počet nocí4
Lůžko9 490 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 4 noci se snídaní v penzionu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), přepravu kola, služby průvodce a technika, komplexní pojištění

Náročnost

lehká (lze zvolit i těžší variantu)

Délka tras

40–80 km

Povrch

asfalt 95 %, nezpevněný povrch 5 %

Doporučený typ kola

trekkingová ev. horská

Doporučená částka na vstupy

20,- EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 400,- Kč
POTŘEBUJI PORADIT