VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduLyžování, Francie

Studia Štěstí

zelene
-
modre
-
cervene
-
cerne
-
kabina
-
sedacky
-
vleky
-

Délka sjezdovek: -km

img

Štěstí - TOP

+

Středisko

Studia Štěstí

Chcete ušetřit? Vyberte si ubytování v kate­gorii STANDARD nebo TOP, termín a počet osob a pošlete nám objednávku. Kategorie ubytování ŠTĚSTÍ odpovídá nabídce v katalogu.

Ceny jsou konečné
, nelze u nich uplatnit žádné další slevy a bonusy, kromě slevy ke skipasu dle věku a konkrétního střediska, tzn. nelze uplatnit mj. ani slevu „Vlastní doprava“, „Jednotlivec“ či „Skupina“. Nelze požadovat ubytování spolu s jinou objednávkou ve stej­né rezidenci. V případě objednání dvou a více ST/AP nelze garantovat ani ubytování ve stej­ném středisku. Nelze předem garantovat ST nebo AP, kvalitu, velikost, orien­taci, konkrétní středisko apod.

Záleží jen na Vás, zda zvolíte konkrétní nabídku s možností event. slev nebo zvolíte ŠTĚSTÍ. Dva až tři dny před odjezdem obdržíte mailem konkrétní informace k rezidenci/středisku, mimo jiné tedy i možné příplatky nebo slevy k základnímu 6dennímu skipasu. CK může v některých případech i změnit ubytování z kategorie STANDARD do kategorie TOP bez doplatku základní ceny. Ceny jsou platné jen při plném obsazení ST/AP.

Nabídka je platná i pro individuálního klienta jen u ST/AP při obsazení 4 osob a jen za příplatek + 1000,- Kč. 

Doporučujeme včasné objednání, prodej může být ze strany CK z kapacitních důvodů v daném termínu ukončen.