VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Česká Republika

Znojemsko a NP Podyjí

nabídkový leták

Program zájezdu

  • s návštěvou unikátních vinných sklepů v rakouském Retzu
1. den: odjezd z Plzně v 6.30 hod. (z Prahy 7.45 hod.). První zastávkou bude Bítov, kde v přístavišti nastoupíme na loď a budete se plavit po Vranovské přehradě. Během plavby uvidíte romantický hrad Bítov či zříceninu hradu Cornštejn až doplujete do Vranova. Zde bude následovat prohlídka barokního zámku Vranov nad Dyjí. V odpoledních hodinách přejedeme do nedalekého rakouského vinařského městečka Retz. Zde vás bude čekat ojedinělá prohlídka největšího historického labyrintu vinných sklepů v Rakousku s výkladem a ochutnávkou vína. Návrat do ČR na ubytování, večeře, nocleh.
2. den: po snídani přejedete do Hnanic, oblasti vinic a sklípků. Nenáročnou procházkou vstoupíte do NP Podyjí a dojdete k vyhlídce Devět mlýnů, kde uvidíte Šobes, jednu z nejstarších a nejznámějších vinic v ČR. Po procházce navštívíte v Šatově unikátní Malovaný sklep. Následovat bude přejezd do Znojma, které vás doslova okouzlí. Zde bude první zastávkou Loucký klášter. Budete si moci prohlédnout okolí kláštera, zakoupit zajímavé suvenýry a vína v návštěvnickém centru společnosti Znovín. Fakultativně je možné navštívit organizovanou prohlídku s ochutnávkou 5 vzorků vína. Poté se vydáte na projížďku vyhlídkovým vláčkem. Budete tak moci pohodlně spatřit malebné údolí Dyje, historické centrum města, románskou Rotundu sv. Kateřiny a Znojemský hrad, kde bude končit vyhlídková jízda. V pozdních odpoledních hodinách odjezd. Předpokládaný návrat do 22.00 hod.

Ceník

Znojemsko a NP Podyjí - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdy2lůžkový pokoj
Lůžko
20.06. - 21.06.1ADKT2 660,-OBSAZENO
Hotel s polopenzí, 2lůžkový pokoj, doprava autobus
akce01
od20.06.
do21.06.
počet nocí1
Lůžko2 660 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD), 1 noc v hotelu s polopenzí (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), plavbu lodí po Vranovské přehradě, projížďku turistickým vláčkem ve Znojmě, služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

1lůžkový pokoj +390,- Kč

Doporučená částka na vstupy

350,- Kč, 10 EUR
POTŘEBUJI PORADIT