VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Francie

Do Alsaska a Burgundska nejen za vínem

nabídkový leták

Program zájezdu

  • mozaika dvou francouzských regionů
  • degustace vín v Alsasku a Burgundsku
  • návštěva místních typických trhů
1. den: odjezd z Plzně ve 22.00 hod. (z Prahy 20.30 hod.), tranzit Německem do Francie.
2. den: první zastávka je v burgundské metropoli Dijon, procházka přes barvité trhy s typickými krajovými produkty a prohlídka historického jádra (katedrála Notre Dame, vévodský palác, hrázděné domy…), následuje vinařské městečko Beaune s pozoruhodným gotickým hospicem, který je typickou ukázkou burgundské architektury. Projížďka malebnou vinařskou krajinou s proslulými burgundskými vinicemi (UNESCO), ochutnávka burgundského vína. Přejezd na ubytování.
3. den: cesta jedinečnou vinařskou stezkou Route du vin se zastávkami v kouzelných vinařských městečkách Riquewihr a Eguisheim, které se pyšní typickými hrázděnými barevnými domky, ochutnávka a možnost nákupu výborného alsaského vína. Prohlídka jedinečného starobylého centra Colmaru s pestrobarevnou čtvrtí Malé Benátky. Zastávka u vyhlídkového a poutního místa Mont Sainte Odile. Odjezd do hotelu.
4. den: po snídani odjezd do pozoruhodného hlavního města Alsaska Štrasburku (UNESCO), prohlídka impozantní gotické katedrály, centra města s křivolakými uličkami a malebné čtvrti Petite France. Odpoledne přejezd přes Německo do ČR, návrat do 23.00 hod.

Ceník

Do Alsaska a Burgundska nejen za vínem - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžko
15.10. - 18.10.1ADKT5 290,-OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od15.10.
do18.10.
počet nocí1
Lůžko5 290 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

25,- EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 200,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT