VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Irsko

Smaragdový ostrov Irsko

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odpoledne odlet z Prahy do Dublinu, transfer do hotelu, ubytování, nocleh.
2. den: přejezd do národního parku Wicklow Mountains, kde si prohlédnete pozůstatky klášterního komplexu Glendalough, jednoho z nejvýznamnějších raně křesťanských irských klášterů, který vyniká svojí nádhernou polohou v hustě zalesněném údolí se dvěma jezery. Poté se vydáte do městečka Cashel, kde navštívíte legendární královský a církevní hradní komplex s pohádkovými věžemi – Rock of Cashel. Přejezd na ubytování do hotelu, nocleh.
3. den: po snídani se vydáte do Adare, kouzelné vesničky s domky s doškovými střechami. Následuje přejezd do Killarney, nenáročná turistika v nádherné přírodě Národního parku Killarney u jezera Lough Leana obklopeného horami,kde se majestátně tyčí středověký hrad Ross Castle, možnost projížďky lodí po jezeře. Ubytování v hotelu, volno k návštěvě proslulých irských hospůdek s tradiční hudbou.
4. den: okružní jízda známým Ring of Kerry, při které budete obdivovat romantické scenérie v jedné z nejodlehlejších oblastí západní Evropy. Během panoramatické jízdy se zastávkami se budete kochat nádhernými pohledy na vřesem pokryté hory, subtropické rostlinstvo a příbojem rozedrané útesy. Cestou zpět budete projíždět půvabnou krajinou Killarnského národního parku s nejvyšší horou Irska Carantuohill a okouzlujícími horskými jezery. Procházka v zahradách šlechtického sídla Muckross House. Večer návrat do hotelu, nocleh.
5. den: po snídani se vydáte do hrabství Clare, kde vás čeká návštěva známých útesů Cliffs of Moher, které vystupují do výše více než 200 m nad Atlantikem. Vaše cesta povede dále NP Burren, rozlehlou náhorní plošinou ze šedého vápence a břidlice. Zastávka ve vesničce Kilfenora s keltskými kříži a hluboce zakořeněnou tradiční lidovou hudbou. Neopomenete ani nejznámější portálový dolmen Poulnabrone, který patří k nejfotografovanějším památkám Irska. Přejezd na ubytování do hotelu, nocleh.
6. den: Dublin - dopoledne prohlídka nejvýznamnějších památek irského hlavního města – Trinity College, katedrála sv. Patrika, Molly Mallone, O´Conell Street, proslavená čtvrť  Temple Bar. Doporučujeme návštěvu pivovaru Guiness, kterou zakončíte v baru s pintou lahodného černého piva a s vyhlídkou na Dublin. Transfer na letiště, večer odlet do Prahy.

Ceník

Smaragdový ostrov Irsko - Hotel
TermínNocíLůžkoČ. zájezdu
05.06. - 10.06.521 350,-18LIRL01 OBSAZENO
Hotel, letecky
akce01
od 5.06.
do10.06.
počet nocí5
Lůžko21 350 Kč

SLEVY

Cena zahrnuje

zpáteční letenku Praha–Dublin včetně letištních a bezpečnostních tax, v Irsku dopravu luxusním autobusem, 5 nocí se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s přísl.), služby průvodce, komplexní pojištění

Fakultativně

v ceně letenky je jen kabinové zavazadlo do 10 kg, cena odbaveného zavazadla do 20 kg činí + 1 390,- Kč/obě cesty. V případě zájmu je nutno nahlásit při objednání zájezdu.

Doporučená částka na vstupy

50 GBP

Sleva

3 osoba na přistýlce 500,- Kč/os. zájezd
POTŘEBUJI PORADIT