VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Itálie

Benátky - Verona

nabídkový leták

Program zájezdu

  • ubytování na jednom místě u moře
  • s odpočinkem na plážích Jadranu
Pobřeží mezi Terstem a Benátkami se v posledních letech stalo oblíbeným cílem našich turistů. Jedním z důvodů je bezpochyby i fakt, že oblast severního Jadranu leží relativně blízko a kromě písečných pláží nabízí také četné historické památky. Využijte tuto výjimečnou příležitost, kdy můžete zároveň obdivovat jedinečné stavební památky Benátek, Padovy a Verony a současně se oddat odpočinku na plážích severního Jadranu.

1. den: odjezd z Plzně ve 23.00 hod. (z Prahy 21.30 hod.), tranzit Německem a Rakouskem do Itálie.
2. den: příjezd do do Verony – města proslulého nejen díky dramatu Romeo a Julie, římskému amfiteátru, kde se každoročně koná známý operní festival, ale i díky pozoruhodnému středu města. Po prohlídce odjezd na ubytování do letoviska Lido di Jesolo, volný program, nocleh.
3. den: po snídani vás čeká celodenní výlet lodí z přístavu Punta Sabbioni do Benátek. Prohlídka náměstí sv. Marka se stejnojmennou bazilikou, most Vzdechů, možnost prohlídky Dóžecího paláce a výstupu na Kampanilu, odkud se vám naskytne zajímavý pohled na město na laguně i přilehlé ostrovy. Návrat na ubytování, nocleh.
4. den: volný den s možností pobytu a koupáním u moře v Lido di Jesolo nebo se můžete vydat na lodní výlet do Benátské laguny – ostrov Burano kolébka benátského krajkářství a ostrov Murano, který je znám po celém světě díky produkci křišťálového skla. Návrat na ubytování, nocleh.
5. den: snídaně, dopoledne možnost koupání v letovisku. Odpoledne přejedete Padovy, jednoho ze středověkých středisek umění i vzdělání, dnes města známého především bazilikou sv. Antonína. Po prohlídce odjezd do ČR.
6. den: předpokládaný návrat do 8.00 hod.

Ceník

Hotel se snídaní

Doprava: autobus

TermínNocíOdjezdyLůžko
14.09. - 19.09.3ADHK7 190,-OBSAZENO
SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar)
  • 3 noci se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s přísl.)
  • služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • jednolůžkový pokoj + 1 280,- Kč
  • cestovní pojištění včetně storna + 227,- Kč

Doporučená částka na vstupy

  • 75,- EUR

Sleva

  • 3. osoba na přistýlce – sleva 300,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT