VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Itálie

Dolomity - Lago di Garda

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 22.00 hod. (z Prahy 20.30 hod.), tranzit Německem a Rakouskem do Itálie.
2. den: v ranních hodinách příjezd k jezeru Lago di Garda do Malcesine, jehož hlavní pamětihodností je mohutný Scaligerský hrad. V případě příznivého počasí možnost výjezdu lanovkou na Monte Baldo (1783 m), odkud se Vám otevře překrásný výhled na jezero. Průjezd podél jeho východního břehu do Riva del Garda, letoviska ležícího na nejsevernějším výběžku jezera. Přejezd do Trenta, prohlídka města malebně položeného v údolí řeky Adige, jehož krásu ještě zvýrazňují okolní hory. Odjezd na ubytování, večeře, nocleh.
3. den: po snídani se vydáte do horského městečka Merano, významných klimatických lázní (procházka starým městem a návštěva lázeňské promenády se subtropickou vegetací). Dále navštívíte nedaleký nádherný zámecký komplex včetně Trauttmansdorffských zahrad. Vpodvečer krátká zastávka v Brixenu, odjezd na ubytování, večeře, nocleh.
4. den: snídaně, přes Dobbiaco přejezd k jezeru Dürensee (ve výšce 1410 m) a kolem masivu Monte Cristallo přijedete do Cortiny d’ Ampezzo, procházka známým střediskem zimních sportů. Průjezd průsmykem Tre Croci k jezeru Misurina. Po zpoplatněné silnici vyjedete autobusem na parkoviště až do výšky 2320 m, odkud se vydáte na pěší, nepříliš obtížnou procházku podél symbolu Dolomit – Drei Zinnen. Vpodvečer odjezd do ČR.
5. den: předpokládaný příjezd do 6.00 hod.

Ceník

Dolomity - Lago di Garda - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
30.08. - 03.09.2ADKT6 240,-19LDKV01 OBSAZENO
Hotel s polopenzí, doprava autobus
akce01
od30.08.
do 3.09.
počet nocí2
Lůžko6 240 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci s polopenzí v hotelu (2lůžk. pokoje s přísl.), poplatek za vjezd ke Drei Zinnen, služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

35,- EUR.

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 200,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT