VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Itálie

Krásy Apulie a Basilicaty

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 21.00 hod. (z Prahy 19.30 hod.). tranzit Německem a Rakouskem do Itálie.
2. den: cestou do jižní části Itálie krátká zastávka ve známém poutním místě Loreto. Příjezd na ubytování, večeře, nocleh.
3. den: po snídani odjezd do Barletty, prohlídka města. Odtud se vydáte na Castel del Monte, jednu z nejzáhadnějších památek italského jihu, obrovskou pevnost ze 13. stol. viditelnou již z velké dálky. Následuje návštěva pozoruhodného města Matera ležícího v zajímavé přírodní oblasti, kde strže od sebe oddělují jednotlivé kopce. Prohlídka části Sassi, kde se nachází kostely a obydlí vytesané do skály. Přejezd na ubytování, večeře, nocleh.
4. den: po snídani výlet na tzv. „podpatek boty“ Itálie, poloostrov Salento. Zde vás čeká město Lecce, které se díky své jedinečné architektuře, někdy přezdívá „barokní Florencie“.  Následuje opevněné historické centrum městečka Otranto, kde uvidíte ohromné hradby, úzké uličky a románskou katedrálu. Dále zastávka u bauxitového jezírka nedaleko Otranta, jehož okolí hýří hnědočervenými barvami.  Na závěr se vydáte panoramatickou cestou na nejjižnější cíp Saletinského poloostrova krásný mys Santa Maria di Leuca, kde se slévá Jónské a Jaderské moře. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
5. den: po snídani se vydáte do městečka Locorotondo, které patří k nejzajímavějším na jihu Itálie. To už se ale budete pohybovat ve vyhlášené oblasti „Trulli“, navštívíte Alberobello, romantické městečko s více jak tisíci „trulli“, malými domky typickými pro Apulii. Odpoledne vás čeká návštěva krásné krápníkové jeskyně Grotta di Castellana. Přejezd na ubytování, večeře, nocleh.
6. den: po snídani vás čeká přejezd do jednoho z evropských mini států, a sice navštívíte San Marino, majestátně se vypínající v Monte Titano. Po prohlídce odjezd do ČR.
7. den: předpokládaný návrat do 6.00 hod.

Ceník

Krásy Apulie a Basilicaty - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
27.09. - 03.10.4ADK11 390,-18LKAB01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od27.09.
do 3.10.
počet nocí4
Lůžko11 390 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 4 noci s polopenzí v hotelu (2lůžk. pokoje s přísl.), služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

1lůžkový pokoj + 2 550,- Kč.

Doporučená částka na vstupy

70,- EUR.

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 400,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT