VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Itálie

Krásy Piemontu a Lombardie

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 21.00 hod. (z Prahy 19.30 hod.). Průjezd Německem a Rakouskem do Itálie.
2. den: příjezd do oblasti Cogne, střediska národního parku Gran Paradisio. Možnost výletu lanovkou na vyhlídku na nejvyšší italský vrchol Gran Paradisio a nenáročná vycházka k vodopádům Lillaz. Přejezd do města Aosta s významnými antickými a středověkými památkami. Odjezd do hotelu, nocleh
3. den: po snídani odjezd ke středověkému hradu Fénis, jednoho z nejznámějších hradů v údolí Aosty. Přejezd do alpského údolí Susa, jehož symbolem je klášter vystavený na skalním ostrohu Sacra di San Michele. Přejezd do Turína, hlavního města regionu Piemont a průmyslového srdce Itálie, které se přesto pyšní řadou skvostných architektonických památek. Prohlídka centra města s mnoha barokními památkami, katedrály Duomo di Torino se slavným plátnem Sacra Sindone, centrum města s mnoha barokními památkami, fakultativně možnost návštěvy muzea automobilů. Přejezd na ubytování, nocleh.
4. den: návštěva malebného středověkého města Como, které leží na jižním břehu stejnojmenného jezera, které se pyšní svým mramorovým dómem. Prohlídka města a plavba lodí po jezeře do malebného letoviska Bellagio, prohlídka a přejezd lodí na protější břeh do Tremezza. Prohlídka zahrad a vily Carlotta. Návrat na hotel, nocleh.
5. den: příjezd do Milána, prohlídka metropole Lombardie. S naším průvodcem poznáte to nejkrásnější, co Vám toto město může nabídnout – největší gotickou stavbu v Itálii – dóm, operní budovu La Scala, galerii krále Viktora Emanuela, obrazárnu Brera, galerii moderního umění. Následuje přejezd na degustaci vín, místních uzenin, sýra a olivového oleje do oblasti Alto Mincio. Odjezd do ČR.
6. den: předpokládaný návrat do 7.00 hod.

Ceník

Krásy Piemontu a Lombardie - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
10.07. - 15.07.3ADKT7 380,-18LKPL01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od10.07.
do15.07.
počet nocí3
Lůžko7 380 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci s polopenzí v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

50 EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 300,- Kč /zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT