VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Itálie

Ligurská riviéra

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 21.00 hod. (z Prahy 19.30 hod.), tranzit Německem, Rakouskem a Švýcarskem do Itálie.
2. den: tento den strávíte v západní části Ligurské riviéry, kde vás čeká Riviéra di Ponente. Prohlídku zahájíte ve vnitrozemské vesnici Dolceaqua. Odtud budete pokračovat, až téměř k hranicím z Francií, kde navštívíte nejkrásnější botanickou zahradu v Ligurii – Vilu Hanbury. Dále bude následovat nejznámější středisko na Riviéře di Ponente a festivalové San Remo. Odjezd na ubytování, nocleh.
3. den: dnes nejprve navštívíte letovisko Imperia, kde budete mít možnost návštěvy zajímavého muzea oliv a odtud se vydáte poznávat historickou část Imperie – Porto Maurizio s monumentální katedrálou. Následuje cesta podél pobřeží, během které budete projíždět řadou nádherných lázeňských měst. Uvidíte zajímavá malebná letoviska Albenga a Alassio. Návrat na ubytování, nocleh.
4. den: po snídani přejezd do Janova, hlavního města Ligurie. Navštívíte historické jádro města, které se rozkládá v blízkosti přístavu. Samozřejmě nelze opomenout chloubu města – Janovské akvárium – největší akvárium v Evropě. Večer odjezd zpět do ČR.
5. den: předpokládaný návrat do 8.00 hod.

Ceník

Ligurská riviéra - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
19.09. - 23.09.2ADHKLU6 150,-18LLIG01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od19.09.
do23.09.
počet nocí2
Lůžko6 150 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci s polopenzí v hotelu (2lůžk. pokoje s přísl.), služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj + 900,- Kč

Doporučená částka na vstupy

50,- EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 300,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT