VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Itálie

Neapolský záliv a ostrov Capri

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 18.00 hod. (z Prahy 16.30 hod.), tranzit Německem a Rakouskem do Itálie.
2. den: ráno příjezd do kláštera Montecassino, nejstaršího benediktinského kláštera s překrásnou výzdobou. Byl založený v 6. stol. sv. Benediktem, opatství bylo zničeno při bombardování za 2. sv. války a poté zrekonstruováno. Přejezd na ubytování, fakultativní volno s možností koupání. Večeře, nocleh.
3. den: po snídani odjezd k sopce Vesuv, nenáročným výstupem se dostanete až ke kráteru do výšky 1270 m. Odtud se Vám otevře nezapomenutelný výhled na Neapolský záliv. Odpoledne příjezd do Pompejí, prohlídka antického města zasypaného popelem po výbuchu Vesuvu v r. 79 n. l., s místním průvodcem. Dále se vydáte do Neapole, prohlídka centra v oblasti přilehlé k přístavu (Nový hrad, Královský zámek, Plebiscitní náměstí, divadlo S. Carlos, galerie Umberta I.), návrat na hotel, večeře, nocleh.
4. den: po snídani plavba lodí (za příplatek) na ostrov Capri, na jeden z nejkrásnějších ostrovů v Tyrhénském moři. Z přístavu Marina Grande lze za příplatek pokračovat člunem k Modré jeskyni nebo absolvovat projížďku kolem ostrova s prohlídkou např. Bílé jeskyně, přírodní brány, mořských útesů, korálů… Dále je zde možnost zhlédnout Tiberiovu vilu nebo přejet místní dopravou do Anacapri s návštěvou Munteho vily, ev. vyjet lanovkou na nejvyšší horu ostrova Monte Solaro (589 m) s kruhovým výhledem. Odpoledne koupání a odpočinek na oblázkových plážích. Návrat na hotel, večeře, nocleh.
5. den: po snídani odjezd do Salerna, odkud poplujete podél nádherného pobřeží až do starobylého městečka Amalfi, které bylo kdysi námořní velmocí, schopné konkurovat i takovým přístavům, jako např. Janov či Pisa. Nedaleko přístavu se tyčí katedrála Sant´ Andrea z 9. století, postavená v normandsko-lombardském sicilském stylu. Odtud se vydáte místní autobusovou dopravou do Ravella, klenotu Amalfského pobřeží. Budete zde obdivovat katedrálu San Pantaleone a dvě nádherné vily s dechberoucími výhledy na Amalfské pobřeží. Villa Ruffolo ze 13. století je obklopena překrásnou květinovou zahradou a samozřejmě nelze opomenout ani druhou Villu Cimbrone. Před návratem lodí do Salerna bude čas i na vykoupání. Ve večerních hodinách návrat zpět do ČR.
6. den: předpokládaný návrat do ČR do 16.00 hod.

Ceník

Neapolský záliv a ostrov Capri - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
17.09. - 22.09.3ADKT9 550,-19LONZ01 OBSAZENO
Hotel s polopenzí, doprava autobus
akce01
od17.09.
do22.09.
počet nocí3
Lůžko9 550 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci s polopenzí v hotelu u moře (2lůžkové pokoje s příslušenstvím, česky mluvícího akreditovaného průvodce v Pompejích, služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj + 1550,- Kč.

Fakultativně

lodní výlet na ostrov Capri 1230,- Kč. Nutno objednat nejpozději při doplatku zájezdu.

Doporučená částka na vstupy

70,- EUR.

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 300,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT