VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Německo, Lucembursko

Mosela a Lucembursko

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 07.00 hod. (z Prahy v 05.30 hod.) do vinařské oblasti řeky Mosely. První zastávkou bude historické městečko Bernkastel-Kues s unikátními hrázděnými domy a zříceninou hradu Landshut. Poté budete pokračovat do Trevíru, jednoho z nejstarších měst v Německu. Uvidíte monumentální Porta Nigra (Černá brána), Aula Palatina (královská falc) či rozvaliny římských lázní. Odjezd na ubytování, nocleh.
2. den: celodenní výlet do sousedního Lucemburska. První zastávkou bude Vianden, rodiště českého krále Jana Lucemburského. Procházka rázovitým městečkem s dominantou stejnojmenného hradu. Poté přejezd do Echternachu, nejstaršího města lucemburského království. Prohlídka městečka a krásná procházka k nedalekému jezeru a Římské vile, která láká antickými vykopávkami. Den zakončíte návštěvou vinného sklípku a ochutnávkou lucemburského moselského vína. Návrat na ubytování, nocleh.
3. den: po snídani přejezd k návštěvě úžasného muzea Maginotovy linie v pevnosti Hackenberg. Cestou krátká zastávka v Schengenu, místě podpisu tzv. Schengenských dohod. Odpoledne prohlídka hlavního města Lucemburska, Lucemburku. Zde si prohlédnete slavnou katedrálu Notre Dame s ostatky J. Lucemburského, Velkovévodský palác či náměstí Place d´Armes. Nádherné výhledy na město se Vám naskytnou z mnoha mostů a městských hradeb. Návrat na ubytování, nocleh.
4. den: přejezd do Koblenz, města na soutoku Mosely a Rýna. Projížďka lodí po řece Mosele i Rýnu s netradičním výhledem na město. Poté návštěva největších zajímavostí města a poslední pohled na soutok řek z Deutsches Eck (Německý roh). V odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR. Předpokládaný návrat do 22.30 hod.

Ceník

Mosela a Lucembursko - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
10.05. - 13.05.3ADKT6 830,-18LMOS01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od10.05.
do13.05.
počet nocí3
Lůžko6 830 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci se snídaní v 3* hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj 1640,- Kč.

Doporučená částka na vstupy

50,- EUR
POTŘEBUJI PORADIT