VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Maďarsko

To nejlepší z Maďarska

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 21.30 hod. (z Prahy ve 22.45 hod.) do Maďarska.
2. den: ráno příjezd do Miskolc – Tapolca. Koupání v unikátních jeskynních lázních Barlangfürdö. Odpoledne průjezd NP Bukové Hory (Nemzeti park Bükk). Návštěva výletního městečka Szilásvárad, možnost procházky nebo projížďky úzkokolejným vláčkem romantickým údolím Szalajka-völgy až k travertinovým vodopádům Fatyol. Prohlídka středověkého cisterciáckého opatství Bélapátfalva. Příjezd do Egeru,ubytování, večeře, nocleh.
3. den: po snídani výjezd na nejvyšší horu Maďarska Mátrakékes (1014 m) s rozhlednou. Poté návštěva termálních lázní v Egerszalók, kterým se přezdívá také maďarské pamukkale. Léčebná voda stékající z kopců tady vytvořila zvláštní terasovité útvary. Odpoledne vás čeká procházka barokní perlou Maďarska, malebným městem Eger a den zakončíte posezením s večeří a ochutnávkou vína Egri Bikavér v některém z místních sklepů světoznámé vinařské oblasti v Údolí krásných žen (Szépasszonyvölgy). Nocleh.
4. den: po snídani odjezd autobusem do Pannonhalmy. Prohlídka nejstaršího maďarského benediktinského kláštera se zahradami (UNESCO) a s možností ochutnávky místních likérů. Odjezd do ČR, předpokládaný návrat do 23.00 hod.

Ceník

To nejlepší z Maďarska - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
26.04. - 29.04.2ABDKT6 260,-18LTNM01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od26.04.
do29.04.
počet nocí2
Lůžko6 260 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

doprava luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci se snídaní v hotelu**** s wellness,
1x večeře v hotelu, 1x večeře ve sklípku s ochutnávkou maďarských vín a cikánskou muzikou, služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

10 000,- HUF.
POTŘEBUJI PORADIT