VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduWellness pobyty, Maďarsko

Zážitkový víkend

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 6.00 hod. (z Prahy 7.15 hod.) do maďarských lázní Bükfürdö. Odpoledne příjezd na ubytování do Hunguest Hotelu Répce*** a následně pobyt v termálních lázních. Večeře, nocleh.
2. den: celodenní pobyt v termálních lázních Bükfürdö. Lázně jsou umístěné na ploše o rozloze celkem 14 hektarů a jsou lázeňským komplexem se 32 bazény, krytými, polokrytými i venkovními. Bazény s léčivou vodou mají teplotu 32–38 °C, bazény vhodné pro sportování mají teplotu 26–28 °C. Bazény obklopuje velmi příjemné parkové prostředí. Za příplatek možnost návštěvy dalších částí areálu: zážitkové koupele, Svět saun, léčebné centrum Wellness.
3. den: po snídani odjezd do Vídně, pěší prohlídka historického centra – Stephansplatz s velkolepým dómem sv. Štěpána, promenáda Graben, kostel sv. Petra, jedinečný komplex císařského sídla habsburských panovníků Hofburg, náměstí Hrdinů, lidová zahrada, budovy monumentální radnice, parlament, Hradní divadlo (Burgtheater), Vídeňská státní opera, náměstí Karlsplatz s velkým barokním kostelem sv. Karla Boromejského (Karlskirche) s řadou slavných secesních staveb v jeho okolí. Po prohlídce odjezd na Moravu, ubytování v hotelu, večeře. Řízená degustace degustací vín s výkladem sommeliera, posezení ve sklípku za doprovodu živé cimbálové hudby.
4. den: prohlídka nádherného zámeckého komplexu Lednice, který se svou francouzskou zahradou a rozsáhlým anglickým parkem patří mezi nejvýznamnější romantické památky nejen u nás, ale i v celé Evropě. Celý Lednicko-valtický areál se v roce 1996 zapsal mezi památky UNESCO. Po prohlídce odjezd, předpokládaný návrat do 21.00 hod.

Ceník

Zážitkový víkend - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
20.09. - 23.09.3ADKT6 820,-18LZAV01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od20.09.
do23.09.
počet nocí3
Lůžko6 820 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), služby průvodce, 3 noci s polopenzí v hotelu 3* (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), návštěvu vinného sklípku s výkladem sommeliera a degustací, vínem, studeným občerstvením a cimbálovou muzikou,2x vstupné do termálních lázní, v hotelu Repce využívání wellness (jacuzzi, plavecký bazén, sauny, whirlpool a parní kabina), sportovní a animační program v hotelu, zapůjčení županu, lázeňskou pobytovou taxu,komplexní pojištění

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 300,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT