VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Lotyšsko, Litva, Pobaltí

Krásy Pobaltí

Program zájezdu

  • s výletem do Helsinek
  • výlet na Kurskou kosu v ceně zájezdu
1. den: odjezd z Plzně ve 21.00 hod (z Prahy 22.15 hod.), přes Brno a Český Těšín do Polska.
2. den: přejezd Polskem do Litvy. Ubytování, nocleh.
3. den: po snídani odjedete do Kaunasu, druhého největšího města Litvy. Prohlídka historického jádra města, poté přejedete k tzv. Kaunaskému moři, kde vás čeká návštěva pozoruhodného skanzenu Rumšiškés. Následovat bude odjezd k pobřeží Baltského moře, ubytování, nocleh.
4. den: po snídani se přeplavíte z největšího litevského přístavního města Klaipéda na přírodní unikát Litvy – Kurskou kosu s písčitými dunami dosahujícími výšky přes 50 m. V odpoledních hodinách odjedete k Hoře křížů, nejznámějšímu poutnímu místu v celém Pobaltí. Přejezd do Lotyšska, ubytování, nocleh.
5. den: po snídani se můžete těšit na Rigu, největší město Pobaltí s řadou historických památek. Během prohlídky starého města ležícího na břehu řeky Daugava nelze opomenout návštěvu Rižského dómu, největšího kostela v Pobaltí. Odpoledne přejedete do Estonska, ubytování, nocleh.
6. den: budete mít skvělou možnost fakultativně podniknout celodenní výlet do Helsinek – hlavního města Finska (nutná rezervace předem). Trajektem přejedete přes Finský záliv a prohlédnete si nejzajímavější pamětihodnosti města zahrnující Skalní chrám, pravoslavnou Uspenskou katedrálu, Senátní náměstí s katedrálou a mnoho dalších. Večerním trajektem se přepravíte zpět do Tallinnu, návrat do hotelu, nocleh. Alternativně celodenní volno v Tallinnu.
7. den: prohlídka estonské metropole Tallinn, skýtající řadu středověkých památek a zachovalé středověké opevnění. Odpoledne odjezd na ubytování do Lotyšska, nocleh.
8. den: po snídani odjedete k nejkrásnějšímu lotyšskému baroknímu zámku Rundale. Prohlídka zámku a nádherných francouzských zahrad, které jej obklopují vás zajisté nadchnou. Odpoledne přejedete do Litvy, kde vás čeká procházka hlavním městem – Vilniusem, během které uvidíte Staré město, Gediminasův hrad, katedrálu. Ubytování, nocleh.
9. den: po snídani odjedete do Trakai, kde si prohlédnete město a také bývalé sídlo litevských knížat, vodní hrad Trakai. Po prohlídce odjezd zpět do ČR.
10. den: předpokládaný návrat do 8.00 hod.

Ceník

Krásy Pobaltí - Hotel se snídaní
TermínNocíOdjezdyLůžko
24.07. - 02.08.7ABDKT12 990,-OBSAZENO
Hotel se snídaní, doprava autobus
akce01
od24.07.
do 2.08.
počet nocí7
Lůžko12 990 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 7 nocí se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), trajekt na Kurskou kosu, služby průvodce, komplexní pojištění

Fakultativně

lodní trajekt do Helsinek + 990,- Kč/os. (nutno objednat při podpisu smlouvy o zájezdu, nejpozději jeden měsíc před odjezdem).

Doporučená částka na vstupy

40 EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 700,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT