VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Polsko

Krakow a Osvětim

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 23.00 hod. (z Prahy 00.15 hod.), průjezd ČR do Polska.
2. den: příjezd do Krakova, návštěva pevnosti Kopiec Kościuszki a židovské čtvrti Kazimierz. Odpoledne navštívíte největší solný důl v Evropě Wieliczka, v němž se těžila sůl nepřetržitě už od 12. století. Důl má hloubku 300 m a kolem 300 km chodeb, v soli jsou vytesané sály s kapličkami, sochami a freskami. Navštívíte nejstarší část tohoto dolu, podzemní jezera, kapli vytesanou ze soli i fantastickou plesovou síň. Prohlídka trvá cca 3 hodiny. Ubytování, večeře, nocleh.
3. den: po snídani přejezd do Krakova, kde budete moci obdivovat velké množství památek a cenných uměleckých sbírek. Prohlédnete si zámek polských králů na Wawelském pahorku a slavnou katedrálu. Nelze opomenout ani Staré město s poklady gotické, renesanční a barokní architektury. Hlavní rynek – největší náměstí ve střední Evropě, Mariánský kostel, Sukienici – středověkou tržnici, kostelík sv. Vojtěcha, měšťanské domy a staré hradby s barbakánem. Budete mít možnost navštívit budovu Jagellonské univerzity. Večeře, nocleh.
4. den: po snídani přejezd do Osvětimi, kde navštívíte areály Auschwitz a Birkenau. Po prohlídce odjezd zpět do ČR, přepokládaný návrat do 23.00 hod. (Plzeň).

Ceník

Krakow a Osvětim - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
04.08. - 07.08.2ABDKT3 990,-18LOSV01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od 4.08.
do 7.08.
počet nocí2
Lůžko3 990 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci s polopenzí v hotelu (2lůžkové pokoje s přísl.), služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

200 PLN
POTŘEBUJI PORADIT