VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Portugalsko

Madeira

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: přílet do Funchalu. Ubytování. Nocleh.
2. den: snídaně. Funchal – Park Santa Catarina, divadlo, katedrála, proslulá madeirská tržnice – Mercado. Návštěva vinných sklepů s degustací vína. Odpoledne pěší procházka levády – Levada Vale Paraiso (náročnost lehká). Odpoledne návrat na hotel. Nocleh.
3. den: snídaně. Návštěva městečka Camara de Lobos, městečko Winstona Churchilla. Cabo Girao – druhý nejvyšší útes do moře na světě. Sao Vicente – návštěva Vulkanické jeskyně s vulkanickým centrem. Vyhlídka s vodopádem Veo da Noive – Nevěstin závoj. Porto Moniz – přírodní koupaliště z vulkanických kamenů. Fakultativně oběd. Možnost koupání v přírodním lávovém koupališti. Návrat na hotel. Nocleh.
4. den: snídaně. Celodenní výlet s pěší turistikou (náročnost střední). Levada Rabaçal 25 Fontes je jedna z nejkrásnějších levád na Madeiře. Levada vede přes zalesněné pásmo a naskytnou se vám překrásné výhledy. Je dlouhá 9 km a trvá cca 3,5 hodiny. Návrat na hotel. Nocleh.
5. den: snídaně. Celodenní volno – možnost koupání v oceánu či navštěva botanických zahrad ve Funchalu. Nocleh.
6. den: snídaně. Návštěva vesničky Ca macha s manufakturou proutěného nábytku. Druhý nejvyšší vrchol Madeiry – Pico do Areeiro (1818 m). Zastávka v Ribeiro Frio – pstruží farma. Krátká procházka levádou – Levada Balcoes, která vyústí v srdci hor a poskytne panoramaticky výhled na hory. Fakultativně oběd ve Faialu. Přejezd do městečka Santana, kde se nachází jedny z posledních typických madeirských domů ve tvaru písmene A. Zastávka na vyhlídce Ponta do Rosto – nejvýchodnější část Madeiry. Návrat na ubytování. Nocleh.
7. den: snídaně. Výlet s pěší turistikou (náročnost lehká) – Mimózová leváda. Procházka mezi horami a údolím v oblasti Machico. Naleznete zde kontrast mezi přírodní vegetací a terasovitými políčky, na kterých farmáři pěstují zeleninu a ovoce. Uvidíte množství různých rostlin a stromů. Levada je dlouhá 12 km a trvá cca 4 hodiny. Odpoledne zastávka na koupání na písečné pláži v Machico. Návrat na hotel. Fakultativně Madeirský folklorní večer. Nocleh.
8. den: snídaně. Odlet do ČR.

Ceník

Madeira - Hotel
TermínNocícena za osobuČ. zájezdu
18.06. - 25.06.724 990,-18LMDR01 OBSAZENO
17.09. - 24.09.724 990,-18LMDR02 OBSAZENO
Hotel, letecky
akce0102
od18.06.17.09.
do25.06.24.09.
počet nocí77
cena za osobu24 990 Kč24 990 Kč

SLEVY

Cena zahrnuje

letenku Praha – Funchal a zpět, 7 nocí se snídaní v hotelu 3* (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), autobusovou dopravu na Madeiře, služby průvodce, vstup do Vulkanické jeskyně.

Fakultativně

polopenze 3 300,- Kč, Madeirský folklórní večer 840,- Kč, komplexní pojištění 240,- Kč.

Doporučená částka na vstupy

60 EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce sleva 1500,- Kč

Poznámka

Zájezd ve spolupráci s partnerskou CK Inex.
POTŘEBUJI PORADIT