VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Rakousko

Přírodní perly Salzburska

nabídkový leták

Program zájezdu

  • 6denní Salzburská karta na lanovky a vstupy v ceně
1. den: odjezd z Plzně v 7.30 hod. (Praha v 6.00 hod.), přejezd do Rakouska. Naší první zastávkou bude Mühlbach am Hochkönig, odkud vyjedeme lanovkou Karbachalmbahn na Schneeberg s překrásnými pohledy na masiv Hochkönig. Odjezd na ubytování, večeře, nocleh.
2. den: po snídani se vydáme ke slavným Krimmelským vodopádům. Přejezd do Neukirchenu, kde nás čeká další výjezd kabinou lanovkou, tentokrát na Wildkogel, který skýtá pěkné výhledy na vrcholy pohoří Vysoké Taury přesahující výšku 3000 m. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
3. den: po snídani přejezd do údolí Gasteinertal, které tentokrát již projedeme téměř až na jeho konec do lázeňského střediska Bad Gastein. Výjezd lanovkou Stubnerkogelbahn, možnost nenáročné vycházky na Glocknerblick s překrásným kruhovým rozhledem nebo se projít po 140 m dlouhém visutém mostě. Odpoledne koupání a relaxace v lázních Felsentherme Gastein (též v ceně karty). Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
4. den: po snídani průjezd jednou z nejvýše položených silnic v Evropě, slavnou Grossglockner Hochalpenstrasse. Po několika zajímavých zastávkách na samotné cestě se vydáte i na slavnou vyhlídku Franze Josefa, která se nachází pod nejvyšší horou Rakouska Grossglocknerem (3798 m). Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
5. den: přejezd do střediska Leogang, odkud vyjedeme lanovkou na vrchol Asitz, kde máte širokou nabídku turistických tras s výhledy na údolí Saalachtal. Přejezd do Kaprunu, kde vás čeká další přírodní zajímavost této oblasti, a sice soutěska Sigmund-Thun-Klamm. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
6. den: po snídani se vydáme do soutěsky Seisenbergklamm. Po procházce přejezd do střediska Lofer, odkud vyjedeme lanovkou do oblasti Almenwelt Lofer. Turistika ve vrcholové oblasti. Vpodvečer odjezd do ČR. Předpokládaný návrat do 22.00 hod.

Ceník

Přírodní perly Salzburska - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdyLůžko
04.07. - 09.07.5ADKTU14 290,-OBSAZENO
Hotel s polopenzí, doprava autobus
akce01
od 4.07.
do 9.07.
počet nocí5
Lůžko14 290 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 5 nocí v hotelu s polopenzí (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), 6denní Salzburskou kartu, služby průvodce, komplexní cestovní pojištění

Cena nezahrnuje

1lůžkový pokoj + 1 730,- Kč

Doporučená částka na vstupy

10,- EUR
POTŘEBUJI PORADIT