VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Rakousko

Vídeň a okolí

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 6.00 hod. (z Prahy v 7.15 hod.), přejezd do rakouské metropole Vídně. V odpoledních hodinách návštěva komplexu císařského sídla habsburských panovníků Hofburg s návštěvou císařských apartmá, Muzea císařovny Sisi nebo Španělské jízdárny. Po cestě na ubytování krátká zastávka u jedinečného architektonického díla Hundertwasser Haus s mnoha obchůdky a kavárnami. Odjezd do hotelu, večeře, nocleh.
2. den: po snídani příjezd k zámku Schönbrunn, bývalému sídlu habsburské rodiny. Následuje pěší prohlídka historického centra Vídně – Stephansplatz s velkolepým dómem sv. Štěpána, promenáda Graben, kostel sv. Petra, náměstí Hrdinů, lidová zahrada, budovy monumentální radnice, parlament, Hradní divadlo (Burgtheater), Vídeňská státní opera, historické a přírodovědné muzeum a náměstí Karls­platz s velkým barokním kostelem sv. Karla Boromejského (Karlskirche) s řadou slavných secesních staveb v jeho okolí. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.
3. den: po snídani přejezd do NP Ötcher-Tormäuer, kde vás čeká turistika (cca 3,5 hod.) tzv. Rakouským velkým kaňonem s řadou krásných přírodních scenérií. Následuje přejezd do města Laxenburg, kde navštívíte tamní vodní hrad Franzensburg. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.
4. den: po snídani se vydáte do jeskyně Hinterbrühl, kde uvidíte největší podzemní jezero v Evropě. Následuje přejezd do Tullnu, kde vás čeká návštěva tamních překrásných zahrad s nezapomenutelnou „stezkou v korunách stromů“. Cestou zpět do ČR se ještě zastavíte u zámku Rosenburg. Návrat do 20.00 hod.

Poznámka

Ceník

Vídeň a okolí - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
19.05. - 22.05.3ABDKT6 920,-18LVAO01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od19.05.
do22.05.
počet nocí3
Lůžko6 920 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci s polopenzí v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

Ubytování

Fakultativně

Náročnost

Délka tras

Povrch

Doporučený typ kola

Doporučená částka na vstupy

80,- EUR

Sleva

Poznámka

POTŘEBUJI PORADIT