VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Rakousko

Vídeň a zámek Schönbrunn

nabídkový leták

Program zájezdu

  • ubytování v hotelu s polopenzí
  • zájezd bez nočních přejezdů
1. den: odjezd z Plzně v 6.30 hod. (z Prahy 7.45 hod.), přejezd do Rakouska. V odpoledních hodinách navštívíte komplex císařského sídla habsburských panovníků Hofburg s prohlídkou císařských apartmá a Muzea císařovny Sisi (za příplatek). Po cestě na ubytování se zastavíte u jedinečného architektonického díla Hundertwasserhaus s mnoha obchůdky a kavárnami. Odjezd do hotelu, večeře, nocleh.
2. den: po snídani vás čeká pěší prohlídka historického centra Vídně. Uvidíte velkolepé náměstí Marie Terezie, kterému vévodí její impozantní socha, náměstí Hrdinů, lidovou zahradu, promenádu Graben s luxusními obchody, nám. Stephansplatz s velkolepým dómem sv. Štěpána, náměstí Am Hof a náměstí Freyung se Skotským kostelem, Hradní divadlo, univerzitu, monumentální radnici a vídeňský parlament. V odpoledních hodinách navštívíte známý vídeňský zábavní park Prátr s obřím kolem a řadou dalších atrakcí. Návrat do hotelu, večeře, nocleh.
3. den: po snídani příjezd k zámku Schönbrunn, bývalému sídlu habsburské rodiny. Prohlédnete si zámek (za příplatek) a jeho zahrady. Odpoledne se projdete přes francouzský park kolem zámků prince Evžena Savojského – Horní a Dolní Belvedér, které patří ke skvostům vídeňské barokní architektury. Dále přes náměstí Karlsplatz s velkým barokním kostelem sv. Karla Boromejského a s řadou slavných secesních staveb v jeho okolí. Po prohlídce odjezd do ČR, předpokládaný návrat do 22.00 hod.

Ceník

Vídeň a zámek Schönbrunn - Hotel s polopenzí
TermínNocíOdjezdyLůžko
15.05. - 17.05.2ABDKT4 540,-OBSAZENO
28.08. - 30.08.2ABDKT4 540,-OBSAZENO
Hotel s polopenzí, doprava autobus
akce0102
od15.05.28.08.
do17.05.30.08.
počet nocí22
Lůžko4 540 Kč4 540 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci s polopenzí v hotelu (2lůžk. pokoje s přísl.), služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj 380,- Kč/noc.

Doporučená částka na vstupy

35,- EUR.

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 200,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT