VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduTematické zájezdy, Rusko

ARMY 2018 - MOSKVA

Program zájezdu

Mezinárodní vojensko technické fórum ARMY je největší ukázkou zbraní, vojenské techniky a speciálních zařízení v Rusku (www.rusarmyexpo.com). Během dvou dnů tak máte možnost postupně navštívit výstavní areál Patriot Expo, kde na vlastní oči máte možnost vidět výsledky vývoje a nové technologie, především formou statické ukázky. Nedaleký vojenský polygon Alabino vám v rámci dne nabídne jednotlivé dynamické ukázky pozemní a letecké techniky, odpoledne zde proběhne unikátní demonstrační show za společné účasti moderní pozemní techniky, raketové techniky, letadel, helikoptér, vzdušné obranné techniky a speciálních operačních jednotek. Další samostatnou částí programu ARMY je nedaleká letecká základna Kubinka, kde vám bude formou statické i dynamické ukázky předvedeno to nejlepší z ruského letectva včetně vystoupení akrobatických skupin. Muzeum Kubinka s unikátní sbírkou tanků a obrněných vozidel je pojmem a snem pro každého příznivce této techniky. Očekávejte bolšoj zážitek!

1. den: dopolední odlet z Prahy do Moskvy s ČSA, transfer autobusem z letiště do centra, okružní prohlídka Moskvy autobusem – hlavní ulice a náměstí, nejvýznamnější a nejzajímavější místa dostupná autobusem, např. ulice Tverskaja, velitelství KGB, Bolšoj teatr, ruský „Bílý dům“, chrám Krista Spasitele, Kreml a nábřeží řeky Moskvy (vše pouze exteriéry), odjezd do hotelu Legendary Hotel Sovietsky****, ubytování, nocleh.
2. den: snídaně, dopoledne prohlídka centra Moskvy, vydáte se na Rudé náměstí, navštívíte chrám Vasila Blaženého, nahlédnete i do slavného Gumu. Projdete se nově otevřeným parkem Zarjadje, který vznikl přímo vedle moskevského Kremlu. Je to místo, kde se snoubí nejmodernější architektura s krásnou výsadbou a přírodním designem. U zdi Kremlu se zastavíte u památníku neznámého vojína. Během dne poznáte Moskevské metro a navštívíte jeho nejkrásnější stanice. Den zakončíte procházkou po Arbatu, individuálně večerní Moskva, nocleh.
3.–4. den: snídaně, z nedalekého Běloruského nádraží přejezd vlakem (cca hodina) do Kubinky, dále připravenými místními shuttle busy přesun do prostoru ARMY 2018 dle individuálního výběru – Patriot Expo/Alabino polygon (www.rusarmyexpo.com), nebo na leteckou základnu Kubinka, nebo do tankového muzea Kubinka (www.tankmuseum.ru), vpodvečer návrat vlakem zpět na hotel, nocleh.
5. den: po snídani volný program dle zájmu, doporučujeme Muzeum kosmonautiky, případně Park Vítězství, kde se nachází Ústřední muzeum Velké vlastenecké války, mj. se stálou expozicí vojenské pozemní a letecké techniky, nebo věž Ostankino s vyhlídkou na město. Nebo individuální prohlídka centra Moskvy, Rudého náměstí, Kremlu a okolních památek. Fakultativně doporučujeme prohlídku stalinského bunkru pod Moskvou „Na Tagance“ (www.bunker42.com). Vpodvečer transfer autobusem od hotelu na letiště, odlet do Prahy.

Ceník

ARMY 2018 - MOSKVA - Hotel
TermínNocíLůžkoČ. zájezdu
22.08. - 26.08.420 690,-18LMAR01 OBSAZENO
Hotel, letecky
akce01
od22.08.
do26.08.
počet nocí4
Lůžko20 690 Kč

SLEVY

Cena zahrnuje

leteckou dopravu s ČSA Praha – Moskva – Praha včetně letištních a palivových tax, odbavené zavazadlo do 23 kg, transfer letiště – hotel – letiště, okružní jízdu autobusem, 4 noci se snídaní (bufet) v hotelu Legendary Hotel Sovietsky**** (2lůžk. pokoje s příslušenstvím, výhodná poloha vůči ARMY, u stanice metra), služby průvodce a první dva dny programu i služby místní česky mluvící průvodkyně, celodenní jízdenku metro, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

1lůžkový pokoj +6 170,- Kč/os.

Fakultativně

vízum do Ruské federace vč. poplatku za zprostředkování +2 300,- Kč (hromadné vyřízení ze strany CK), vízum je nutno objednat při sepisování smlouvy a později počítat s blokací pasu cca 2 týdny. Návštěva stalinského bunkru (s česky mluvící místní průvodkyní) +1 030,- Kč.

Doporučená částka na vstupy

4 000,- RUB (cca 60,- EUR).

Sleva

„AKCE“ – při objednání zájezdu do 31. 1. – sleva 1 900,- Kč.
POTŘEBUJI PORADIT