VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy, pro děti a za zábavou, Slovensko

Roháče, Tatralandia, Meandr Park

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 6.00 hod. (z Prahy v 7.15 hod., z Brna 9.45 hod.). Odpoledne návštěva Oravského Podzámku s možností návštěvy pohádkového Oravského hradu. Příjezd do Roháčů, po ubytování volný program, večeře.
2. den: nenáročná turistika v oblasti Roháčské doliny, kde uvidíte Roháčská plesa a Roháčský vodopád. Množství turistických cest s možností výběru náročnosti tras, které vedou klečí i loukami s bohatou květenou jsou vhodné i pro rodiny s dětmi.
3. den: čeká vás celodenní návštěva aquaparku TATRALANDIA – největšího areálu vodní zábavy na Slovensku se14 bazény a 30 tobogány k oddychu, ale i sportu, relaxaci a zábavě. V relaxačních bazénech se středně mineralizovanou vodou se budete cítit jako znovuzrozeni. Voda v Tatralandii přiznivě působí na pohybové a dýchací ústrojí. Také můžete navštívit Keltský saunový svět, který zahrnuje 21 parních, vodních a masážních procedur a saun.
4. den: tento den, kdo bude chtít odpočívat, může jen relaxovat v dobře vybaveném Thermalparku Meandr v Oravici s léčivými prameny, pro děti tobogán a bazén s vlnobitím. Ostatní mohou opět přidat i lehkou turistiku jednou z nejkrásnějších dolin, která Vám jistě učaruje svojí nádherou, Juráňova dolina mezi strmými skalními stěnami s vymletými obřími hrnci a krátkými kaskádami vodopádů. Možnost zastávky v horské salaši a nákup sýrů přímo od bači.
5. den: turistické trasy s možností využití sedačkové lanovky a novými chodníky na Brestovou a Salatín nebo velmi lehká turistika k chatě Zverovka a návštěva Symbolického cintorínu při Zverovke. Cestou možnost užít si zábavu v lanovém centru Tarzanka pro děti i dospělé u skanzenu Oravské vesnice.
6. den: dopoledne navštívíme skanzen Oravské vesnice v Zuberci a také budeme mít možnost sjet řeku Oravu na pltích. Po poledni odjezd do ČR, návrat do Plzně do 23.00 hod.

Ceník

Roháče, Tatralandia, Meandr Park - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
02.07. - 07.07.5ABDKT6 690,-19LROT01 REZERVOVAT
Hotel, doprava autobus
akce01
od 2.07.
do 7.07.
počet nocí5
Lůžko6 690 Kč
Dítě do 12 let na přistýlce5 990 Kč
Dítě do 12 let na lůžku6 390 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 5 nocí v hotelu s polopenzí, pobytovou taxu, služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

1lůžkový pokoj + 1 000,- Kč/os.

Ubytování

v hotelu s polopenzí (2lůžk. pokoje s přísl. s možností přistýlek a SAT TV), v hotelu jsou k dispozici zdarma venkovní sezení s ohništěm, dětské hřiště, badmintonové, volejbalové a tenisové hřiště, WiFi zdarma.

Doporučená částka na vstupy

65,- EUR (vč. vstupného do aquaparků)

Sleva

cena do 12 let v tabulce se 2 dosp. osobami na pokoji. Dítě do 12 let jako 2. osoba - sleva 300,- Kč/pobyt.
POTŘEBUJI PORADIT