VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Švýcarsko

Švýcarská riviéra

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 22.00 hod. (z Prahy 20.30 hod.), průjezd Německem a Rakouskem.
2. den: ráno průjezd údolím řeky Inn – Engadinem – až k masivu Bernina, jediné čtyřtisícovce východních Alp. Zde vás čeká nenáročná procházka k jednomu z nejdelších ledovců v Alpách – Morteratsch (cca 60 min. chůze). Následuje přejezd k zubačce Muottas-Muragl. Vyjedete do nadmořské výšky 2456 m, odkud se Vám otevřou nádherné výhledy na celou oblast proslulého střediska Svatý Mořic, obklopeného vrcholky vyššími než 3000 m. Odjezd průsmykem Jullierpass a San Bernardino do Bellinzony, města tří hradů, z nichž Castello di Montbello je nejkrásnější ve Švýcarsku. Odjezd na ubytování do Lugana, nocleh.
3. den: den plný zážitků začnete prohlídkou mondénního Locarna u jezera Lago Maggiore s věhlasným poutním kostelem Madonna del Sasso, krátká zastávka v Asconě. Následuje průjezd pozoruhodným horským údolím Verzasca kolem středověkého mostu Ponte di Salto až do vesničky Sonogno s krásnou lidovou architekturou, kde jako by se zastavil čas. Návrat na hotel, nocleh.
4. den: po snídani zamíříte do Melide, kde jsou v areálu parku na ploše 1 ha do krajiny zabudovány zmenšeniny významných historických objektů – Švýcarsko v miniatuře. Při návštěvě Švýcarska samozřejmě nelze opomenout návštěvu čokoládovny Alprose s ochutnávkou a možností výhodného nákupu kvalitní čokolády. Poté prohlídka jedné z lahůdek oblasti – Lugana, ležícího na břehu stejnojmenného jezera, lemovaného okouzlující palmovou promenádou a pestrou subtropickou vegetací. Možnost projížďky po jezeře, ev. můžete vyjet pozemní lanovkou na vrchol San Salvatore či Monte Bré, odkud se Vám otevře fascinující pohled na jezero i město. Ve večerních hodinách odjezd do ČR.
5. den: předpokládaný příjezd do 6.00 hod.

Ceník

Švýcarská riviéra - Hotel se snídaní
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
19.09. - 23.09.2ADKT6 990,-19LJCH01 OBSAZENO
Hotel se snídaní, doprava autobus
akce01
od19.09.
do23.09.
počet nocí2
Lůžko6 990 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

85,- CHF.

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 200,- Kč/os./zájezd.
POTŘEBUJI PORADIT