VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Velká Británie

Londýn, Windsor a Stonehenge

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 15.00 hodin (z Prahy 13.30 hod.), tranzit Německem a Belgií do Francie.
2. den: ráno trajektem do Británie. Celodenní program zahájíte v Greenwichi, kde se nejdříve zastavíte u známé královské observatoře s nultým poledníkem a krásným výhledem na Londýn, zejména na nejnovější londýnskou čtvrť Docklands. Procházka parkem kolem Námořního muzea až na nábřeží Temže k plachetnici Cutty Shark. Lodí po Temži přejezd do City of London. Čeká vás známý most Tower Bridge i nedaleko ležící pevnost Tower, po staletí symbolizující vojenskou i politickou moc, místo krvavých událostí anglické historie, kde se kromě unikátní sbírky historických zbraní nachází i jedinečná kolekce královských korunovačních klenotů. V nejstarším londýnském obvodě, v City, vás jistě uchvátí monumentální katedrála sv. Pavla, druhá největší církevní stavba v Evropě. Večer odjezd do hotelu, ubytování, nocleh.
3. den: dopoledne návštěva královského městečka Windsor a možnost prohlídky zámku, který je víkendovou rezidencí britské královny Alžběty II. Odpoledne přejezd ke Stonehenge – nejznámější prehistorické památce v Evropě, kterou tvoří soubor megalitů obrovské velikosti a váhy až 50 tun. Večer návrat do hotelu, nocleh.
4. den: pěší prohlídka aristokratického Westminsteru – Westminster Abbey, korunovační kostel anglických panovníků, blízké budovy Parlamentu se známou věží s proslulým zvonem Big Ben, vládní třída Whitehall včetně známé Downing Street, Buckinghamský palác – sídlo královny. Odpoledne můžete navštívit Muzeum voskových figurin Madame Tussaud’s nebo věhlasné British Museum, které obsahuje sbírky ze všech kontinentů a dokumentuje historii lidstva od počátku až do současnosti. Rozhodně si nenechte ujít bohémskou čtvrť Soho, tržnici Covent Garden i známá náměstí Piccadilly Circus a Trafalgar Square. Ve večerních hodinách odjezd z Londýna, trajekt do Francie.
5. den: tranzit Belgií a Německem, předp. návrat do 16.00 hod.

Ceník

Londýn, Windsor a Stonehenge - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
04.05. - 08.05.2ACDHKLT7 190,-18LLON01 OBSAZENO
04.07. - 08.07.2ACDHKLT7 190,-18LLON02 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce0102
od 4.05. 4.07.
do 8.05. 8.07.
počet nocí22
Lůžko7 190 Kč7 190 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), 2x trajekt, služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

100,- GBP
POTŘEBUJI PORADIT