VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Velká Británie

Magický Cornwall

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 7.00 hod. (z Prahy v 5.30 hod.) denní přejezd přes Německo, Belgii a Francii. Nocleh ve Francii.
2. den: ráno trajekt do Anglie. První zastávkou bude typické anglické středověké městečko Winchester, kde uvidíte bývalý královský palác s kulatým stolem krále Artuše a navštívíte nádhernou gotickou katedrálu, jednu z největších v Anglii. Následuje zastávka u Stonehenge – nejznámějšího megalitického monumentu v Evropě. Program tohoto dne zakončíte v Plymouth, městě s bohatou námořní historií, odkud vyplula loď Mayflower s osadníky do Ameriky a vyráželi na objevné výpravy James Cook i Francis Drake. Ubytování v hotelu, nocleh.
3. den: odjezd na Tintagel Castle – hrad spojovaný s artušovskými legendami, postavený na vysokém útesu nad mořem, odkud se vám nabídne skvělá podívaná na členité pobřeží a kamenité útesy řítící se do mořských vln. Odpoledne vás čeká Dartmoorský národní park – divoká vřesoviště, kde podle legendy žije pes baskervillský. Zastávka u nejstaršího kamenného mostu v jihozápadní Anglii Clapper Bridge ve vesničce Postbridge. Návrat na nocleh.
4. den: tento den se vydáte až na Land‘s End, nejjihozápadnější místo ostrova Velká Británie, kde se projdete po útesech a kde vás čekají strhující výhledy na Atlantský oceán. Uvidíte i nejoriginálnější britské divadlo Minack Theatre – divadlo pod širým nebem, zbudované na skále čnějící nad mořem jako by bylo přirozenou součástí krajiny a stálo tam odnepaměti. Na závěr dne přejezd ke klášteru St. Michael‘s Mount, který leží na ostrově a „suchou nohou“ je přístupný pouze za odlivu. Návrat na nocleh.
5. den: přejezd do Glastonbury – místa, které je opředeno mnoha pověstmi a je zde údajně pohřben král Artuš. Prohlídka areálu opatství a nejstaršího kláštera postaveného na území Velké Británie. Následuje zastávka ve starobylém městečku Wells s nádhenou gotickou katedrálou. Prohlídka lázeňského města Bath (UNESCO), které je výjimečné honosnou georgiánskou architekturou, ale i zachovalými lázněmi z dob Římanů. Přejezd na ubytování, nocleh v hotelu.
6. den: ráno trajekt do Francie, tranzit Belgií a Německem, návrat do 24.00 hod.

Ceník

Magický Cornwall - Hotel se snídaní
TermínNocíOdjezdyLůžko
14.07. - 19.07.5ACDHKLT12 290,-OBSAZENO
Hotel se snídaní, doprava autobus
akce01
od14.07.
do19.07.
počet nocí5
Lůžko12 290 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 5 nocí v hotelu se snídaní (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), 2x trajekt, služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

50,- GBP

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 500,- Kč/os./zájezd
POTŘEBUJI PORADIT