VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Velká Británie

Do Anglie nejen za Beatles

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 22.00 hod. (z Prahy ve 20.30 hod.), přejezd přes Německo do Holandska.
2. den: dopoledne prohlídka Amsterdamu s průvodcem nebo individuálně návštěva muzeí (Rijksmuseum, Van Gogh Museum). Odpoledne přejezd do přístavu, nalodění na trajekt, ubytování v kajutách, noční plavba do Newcastlu.
3. den: ráno připlutí do severní Anglie. Nejprve navštívíte středověké městečko Durham, prohlídka katedrály, která je považována za jeden z nejkrásnějších příkladů normanského slohu v Evropě a je spolu s Durhamským hradem (UNESCO). Průjezd vřesovištěm North York Moors do Whitby – přímořského městečka známého z románu Drákula, s opatstvím usazeným vysoko nad mořem. Závěr dne bude patřit Scarborough, procházka po křídových útesech. Přejezd na ubytování, nocleh v hotelu.
4. den: dopoledne prohlídka Yorku, nezaměnitelného města, kde se dochovaly původní hrázděné měšťanské domy. Jejich kouzlo umocňuje York Minster, největší gotická katedrála v severní Evropě. Odpoledne přesun do kolébky anglického průmyslu – Manchesteru, který je známý především díky svým fotbalovým klubům a kde začínaly slavné kapely, od Bee Gees přes Joy Division až po Oasis a Simply Red. Při prohlídce města nevynecháte jeden z nejslavnějších anglických fotbalových stadionů Old Trafford, domovskou základnu týmu Manchester United, za který hrál mimo jiné Christiano Ronaldo, David Beckham nebo Karel Poborský. Podle programu stadionu možná prohlídka nebo individuální volno. Večer odjezd do hotelu, nocleh.
5. den: celodenní program v Liverpoolu, při kterém navštívíte Albertovy doky, kde si přijdou na své nejen fanoušci Beatles, ale také obdivovatelé Titanicu, protože Liverpool byl domovským přístavem této slavné lod. Večer vás čeká program ve znamení nejslavnější anglické kapely Beatles. Projdete se po slavné Mathew Street, vyfotíte se u sochy Johna Lennona a prohlédnete si Zeď slávy. Večer možnost návštěvy repliky nejslavnějšího rockového klubu v Anglii – The Cavern Club, kde Beatles začínali. Nocleh v hotelu.
6. den: dopoledne vás čeká Chester, kde na vás zajisté dýchne jedinečná atmosféra jednoho z nejlépe zachovalých historických měst Anglie. Odpoledne prohlídka Oxfordu, kde vás při procházce mezi jednotlivými college určitě nadche starobylá atmosféra slavné univerzity. Můžete na vlastní oči vidět a projít si velkolepou Christ Church College, kde se inspirovali mimo jiné i tvůrci filmu o Harry Potterovi. Přejezd na ubytování, nocleh v hotelu.
7. den: ráno trajekt do Francie, tranzit Belgií a Německem, návrat do 24.00 hod.

Ceník

Do Anglie nejen za Beatles - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
06.08. - 12.08.4ACDHKLT12 320,-18LBEA01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od 6.08.
do12.08.
počet nocí4
Lůžko12 320 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 4 noci se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), 1 noc na trajektu Amsterdam – Newcastle (4 lůžk. kajuty s přísluš.), 1 x trajekt Dover - Calais, služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

50 GBP

Sleva

3. osoba na přistýlce 400,- Kč/os./zájezd
POTŘEBUJI PORADIT