VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduTematické zájezdy, Velká Británie

RIAT 2018 - DUXFORD FLYING LEGENDS

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 21.00 hod. (z Prahy v 19.30 hod.), tranzit přes Německo a Belgii do Francie.
2. den: dopoledne plavba trajektem přes kanál La Manche, kolem poledne vylodění v Doveru. Vaše cesta bude pokračovat přímo pod křídové útesy, do přírodní rezervace Samphire Hoe. Zemina, která byla vytěžena při výstavbě tunelu pod kanálem, byla převezena do blízkosti Doveru a použita k výstavbě terasy o rozloze 36 hektarů, ležící u úpatí proslulých doverských bílých útesů. Přejezd na ubytování v hotelu, nocleh.
3. den: ranní snídaně, přejezd do Fairfordu, kde vás čeká Royal International Air Tattoo – RIAT 2018. Je to jedinečný a největší letecký den na světě, a to díky počtu jednotlivých typů letadel v letových ukázkách, počtu vystupujících akrobatických skupin a také díky nejširší prezentaci US Air Force v Evropě (www.airtattoo.com). Po skončení programu návrat na hotel, nocleh.
4. den: snídaně, dopoledne velice zajímavá navštěva Royal Air Force muzea (vstup zdarma) v londýnském Hendonu, kde vás čeká řada exponátů datující celou historii britského královského letectva, a to od 1. světové války až po současnost, příp. doporučujeme navštívit po renovaci znovu otevřené Imperiální válečné muzeum – zbraně, uniformy, letadla, vojenská vozidla (vstup zdarma) nebo v centru na řece Temži prohlídku britského válečného křižníku HMS Belfast. Odpolední prohlídka Londýna s průvodkyní. Vpodvečer návrat na hotel, nocleh.
5. den: po snídani přejezd do Duxfordu, bývalé letecké základny, kde za války měla sídlo česká 310. a 312. stíhací peruť RAF. V areálu se nachází jedinečné a pravděpodobně nejlepší letecké muzeum v Evropě, doslova nabité zajímavými exponáty (vstup v ceně leteckého dne). Více o jednotlivých expozicích na www.iwm.org.uk. Odpoledne letecký program s doprovodným programem Duxford Flying Legends. Po skončení programu odjezd, trajekt do Francie.
6. den: tranzit Německem, příjezd do cca 17.00 hod.

Ceník

RIAT 2018 - DUXFORD FLYING LEGENDS - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
11.07. - 16.07.3ACDHKLTU8 990,-18LRLD01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od11.07.
do16.07.
počet nocí3
Lůžko8 990 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2x trajekt, 3 noci v hotelu se snídaní (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj +2 920,- Kč

Fakultativně

Riat +1 300,- Kč, děti do 18 let zdarma; Duxford +900,- Kč, děti do 16 let +500,- Kč (koupě vstupenek předem přes CK, při objednávce do 1. 6.2018).

Doporučená částka na vstupy

pro Londýn 25,- GBP.

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 300,- Kč
POTŘEBUJI PORADIT