VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduTematické zájezdy, Chorvatsko

Po stopách Vinnetoua a Old Shatterhanda II

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 20.45 hod. (Praha 22.00 hod., Brno 0.45 hod.), přes Rakousko, Slovinsko do Chorvatska.
2. den: v ranních hodinách příjezd do Čavle, v této oblasti navštívíme vesnici Assinniboinů a vypálenou vesnici Ponků z filmu Vinnetou – Rudý gentleman, noční tábor Kiowů, kde Old Shatterhand osvobodil Vinnetoua a z vyhlídky si prohlédneme Grobničko polje, kde stávala Buttlerova farma a natáčely se hromadné jezdecké scény, např. přepadení kolony GWR z Vinnetoua I. Poté přejezd do Starigradu. Ubytování v oblasti Starigradu. Možnost večeře a posezení v restauraci u „Klekí-petry“.
3. den: vydáme se na jih, cestou zastávka u Bribirske Mostine, kde Old Shatterhand s kolonou GWR potkal Sama Hawkense a jeho přátele (Vinnetou I.), poté prohlídka místa, kde stával Roswell, vyhlídka na Manojlovački slap (nejkrásnější vodopád na řece Krka) s loučkou, kde Santer v úvodu Vinnetoua I. přepadl Černého orla a závěr dne strávíme v NP Krka u Roški slapu, kde se kromě mnoha jiných scén natáčel noční tábor Apačů s rozhovorem Old Shatterhanda a Nšo-či. Nocleh.
4. den: projedeme Llanem Estacadem (Suho polje) a navštívíme Vrliku, kde se natáčely scény z Vinnetoua – Posledního výstřelu (studánka Hbitého pantera a místo, kde Vinnetou a Shatterhand nalezli mrtvého kovboje). Kolem Peručko jezera přejedeme do oblasti Splitu, kde navštívíme Donje Sitno, kde padouch Forrester ve skalním žlebu našel svoji smrt (Vinnetou – Rudý gentleman). Před západem slunce zastavíme na místě, kde Vinnetou tušil svoji smrt. Ubytování v Holiday resort Zaton, fakultativně možnost bohaté večeře all inclusive.
5. den: po krátké zastávce nad řekou Zrmanjou, kde stávalo pueblo Apačů strávíme den na Mali Alan – Tullove Grede, kde se tentokrát zaměříme na Skalní sedlo, kam Vinnetoua zahnala Rollinsova banda a zachránil ho Old Shatterhand se svojí henryovkou. Vpodvečer návrat zpět do ČR.
6. den: předpokládaný příjezd do 9.00 hod.

Ceník

Po stopách Vinnetoua a Old Shatterhanda II - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
17.09. - 22.09.3ABDKT8 290,-19LVOS01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od17.09.
do22.09.
počet nocí3
Lůžko8 290 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci se snídaní v hotelu/penzionu (2–4lůžkové pokoje), služby průvodce a odborného průvodce, komplexní pojištění

Fakultativně

večeře včetně nápojů all inclusive v HR Zaton + 330,- Kč

Doporučená částka na vstupy

100,- Kn.
POTŘEBUJI PORADIT