VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduTematické zájezdy, Rusko

MAKS 2019 - MOSKVA

Program zájezdu

Na vlastní oči máte možnost vidět výsledky vývoje a nové technologie v letectví, obraně a dobývání kosmu. MAKS – to je samozřejmě také statická ukázka všech typů letadel a vrtulníků. Součástí veletrhu je i velkolepý letecký den, kde nejlepší zkušební piloti, ruské i mezinárodní akrobatické týmy, prokážou své mistrovství a letové možnosti. Očekávejte „bolšoj“ zážitek!
1. den: dopoledne odlet z Prahy do Moskvy, transfer autobusem z letiště do hotelu Cosmos 4* (u stanice metra), ubytování, večerní okružní prohlídka Moskvy autobusem – hlavní ulice a náměstí, nejvýznamnější a nejzajímavější místa dostupná autobusem, např. Bolšoj teatr, ruský „Bílý dům“, velitelství KGB, chrám Krista Spasitele, Kreml a nábřeží řeky Moskvy (vše pouze exteriéry) volný program, nocleh.
2. den: snídaně, prohlídka Moskvy s místní česky mluvící průvodkyní – nejprve poznáte moskevské metro a jeho nejkrásnější stanice, prohlídka centra Moskvy, vydáte se na Rudé náměstí, nahlédnete do Gumu, navštívíte chrám Vasila Blaženého. Projdete se po nově otevřeném parku Zarjadje a nábřeží s vyhlídkou na Kreml. Vpodvečer krátká projížďka lodí po řece Moskvě, individuálně večerní Moskva, nocleh.
3. den: snídaně, celodenní návštěva MAKS 2019 – den pro veřejnost (www.aviasalon.com), večer návrat na hotel, nocleh.
4. den: snídaně, pro příznivce letecké techniky návštěva uni­kátního muzea vzdušných sil v Moninu (www.monino.ru) ležícího cca 40 km východně od Moskvy. Odpoledne návrat do Moskvy, volný program. Alternativně individuálně MAKS nebo vlakem tankové muzeum Kubinka. Nocleh.
5. den: po snídani volný program dle zájmu – možnost navštívit např. zajímavé Muzeum kosmonautiky nebo metrem Park Vítězství, kde se nachází Ústřední muzeum Velké vlastenecké války, mj. se stálou expozicí vojenské pozemní a letecké techniky nebo obchodní čtvrť City s nejvyšší vyhlídkovou budovou Evropy (354 m), případně možnost prohlídky útočné ponorky U-434 „Tango“, stejnou najdete ještě v Hamburku, dále viz zájezd Airbus. Odpoledne transfer z hotelu na letiště, ve večerních hodinách přílet do Prahy.

Ceník

MAKS 2019 - MOSKVA - Hotel
TermínNocíLůžkoČ. zájezdu
28.08. - 01.09.417 560,-19LMAK01 OBSAZENO
Hotel, letecky
akce01
od28.08.
do 1.09.
počet nocí4
Lůžko17 560 Kč

SLEVY

Cena zahrnuje

leteckou dopravu Praha – Moskva – Praha včetně letištních a palivových tax, odbavené zavazadlo do 23 kg, transfer letiště – hotel – letiště, okružní jízdu centrem Moskvy autobusem, 4 noci se snídaní (bufet) v hotelu Cosmos 4* (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), jízdné v rámci prohlídky metra 2. den, vstupné chrám Vasila Blaženého a projížďku lodí po řece Moskvě, služby technického doprovodu CK, služby místní česky mluvící průvodkyně 1. a 2. den programu, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

1lůžkový pokoj + 3 400,- Kč, 4x večeře v ho­telu + 1 260,- Kč.

Fakultativně

vízum do Ruské federace vč. poplatku za zprostředkování +2 300,- Kč (hromadné vyřízení ze strany CK), vízum je nutno objednat při sepisování smlouvy a později počítat s blokací pasu 2 týdny.

Doporučená částka na vstupy

4 400,- RUB (cca 60,- EUR).

Sleva

„AKCE“ - při objednání zájezdu do 31. 1. – sleva 1 500,- Kč.
POTŘEBUJI PORADIT