VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduTematické zájezdy, Velká Británie

RIAT 2019 a Londýn

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně ve 21.00 hod. (z Prahy v 19.30 hod.), tranzit přes Německo a Belgii do Francie.
2. den: dopoledne plavba trajektem přes kanál La Manche, kolem poledne vylodění v Doveru. Vaše cesta bude pokračovat přímo pod křídové útesy, do přírodní rezervace Samphire Hoe. Zemina, která byla vytěžena při výstavbě tunelu pod kanálem, byla převezena do blízkosti Doveru a použita k výstavbě terasy o rozloze 36 hektarů, ležící u úpatí proslulých doverských bílých útesů. Dále navštívíte nedaleký památník Bitvy o Británii v Capel-le-Ferne v hrabství Kent na východním pobřeží Anglie. I na zdejším nebi se v roce 1940 v divokých soubojích rozhodovalo o osudu Británie a na tabuli cti se zde setkáte s mnoha jmény československých pilotů. V novém návštěvnickém centru ve tvaru Spitfire křídla, můžete prožít interaktivní poplach na jednom z polních letišť a okamžitý start proti náletu německých bombardérů. Po prohlídce přejezd na ubytování v hotelu, nocleh.
3. den: snídaně, dopoledne velice zajímavá navštěva Royal Air Force muzea (vstup zdarma) v londýnském Hendonu, kde vás čeká řada exponátů datující celou historii britského královského letectva, a to od 1. světové války až po současnost, příp. doporučujeme navštívit po renovaci znovu otevřené Imperiální válečné muzeum – zbraně, uniformy, letadla, vojenská vozidla (vstup zdarma) nebo v centru na řece Temži prohlídku britského válečného křižníku HMS Belfast. Odpolední prohlídka Londýna s průvodkyní. Vpodvečer návrat na hotel, nocleh.
4. den: ranní snídaně, přejezd do Fairfordu, kde vás čeká Royal International Air Tattoo – RIAT 2019. Je to jedinečný a největší letecký den na světě, a to díky počtu jednotlivých typů letadel v letových ukázkách, počtu vystupujících akrobatických skupin a také díky nejširší prezentaci US Air Force v Evropě (www.airtattoo.com). Po skončení programu odjezd do Doveru, noční trajekt do Francie.
5. den: tranzit Německem, příjezd do cca 18.00 hod.

Ceník

RIAT 2019 a Londýn - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
17.07. - 21.07.2ACDHKLTU7 430,-19LRIA01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od17.07.
do21.07.
počet nocí2
Lůžko7 430 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2x trajekt, 2 noci v hotelu se snídaní (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj + 2 200,- Kč

Fakultativně

zvýhodněné vstupné Riat +1 300,- Kč, děti do 18 let zdarma (vstupenky předem přes CK, při objednávce do 15. 6. 2019).

Doporučená částka na vstupy

25,- GBP

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 200,- Kč
POTŘEBUJI PORADIT