VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduWellness pobyty, Maďarsko

Lentifürdo - místo s energií

nabídkový leták

Program zájezdu

  • výjimečné místo, kde se můžete nabít energií v Parku energie Svatého Jiří
  • neomezený pohyb krytou chodbou mezi příjemným hotelem, nádhernými lázněmi a Parkem energie
  • návštěva rozhledny Vinárium, tropické zahrady a farmy orchideí (jen termín 01)
Termální lázně Lenti nabízejí svým hostům toužícím po odpočinku a osvěžení 5 venkovních, 7 krytých a jeden polokrytý bazén s hydromasážními tryskami. V nové kryté části vznikl termální zážitkový bazén s různými masážními a zážitkovými prvky jako jsou masážní lůžka, gejzíry, krční sprchy, perličkové sedačky a tak dále, které poskytují návštěvníkům odpočinek a regeneraci. Zároveň s tím také v této nové kryté části lázní je pro mladé návštěvníky bazén s hracími prvky s obří a dětskou skluzavkou a brouzdaliště.
To vše je na 7 ha zeleného travnatého parku. Voda v lázních Lenti je 40 000letá léčivá voda s obsahem hydrogen uhličitanu sodného, která je vhodná pro léčbu problémů pohybového aparátu a kloubních onemocnění.
Zcela něčím výjimečným je Park energie Svatého Jiří, který byl vytvořen na území lázní a činí termální lázně Lenti jedinečnými v Evropě. Leží na styčných bodech dobročinných energetických linií, kde hosté mohou společným vlivem léčivé vody a zvláštního energetického místa lépe odpočívat, nabíjet se a zotavovat.

1. den: odjezd z Plzně ve 23.50 hod. (z Prahy ve 22.30 hod.) přes Rakousko do maďarských lázní Lenti.
2. den: dopoledne příjezd do lázní a následná celodenní návštěva termálních lázní. Po poledni ubytování v novém hotelu Thermal Hotel BALANCE**** a následně opět možnost vstupu do termálních lázní. Večeře, nocleh.
3.–4. den: celodenní pobyt v termálních lázních Lentifürdö a v energetickém Parku Svatého Jiří.
5. den: termín 02 – po snídani pobyt v termálních lázních cca do 13.00 hodin, odjezd zpět do ČR. Předpokládaný návrat do 22.30 hod.
termín 01 – celodenní pobyt v termálních lázních Lentifürdö a v energetickém Parku Svatého Jiří.
6. den: (jen u termínu 01) dopoledne krátký přejezd do Slovinska. Navštívíme město Lendava, které leží na hranici 4 států – Maďarska, Chorvatska, Slovinska a Rakouska. Z vrcholu rozhledny Vinarium budete mít možnost spatřit všechny 4 země všechny najednou a v přízemí si zakoupit skvělá vína a místní produkty. Poté ještě navštívíme tropickou zahradu a farmu orchidejí. Plni zážitků se budeme v odpoledních hodinách vracet zpět do ČR. Předpokládaný návrat do 22.30 hod.

Ceník

Lentifürdo - místo s energií - Thermal Hotel Balance****
TermínNocíOdjezdypolopenzeČ. zájezdu
Lůžko
09.06. - 14.06.4ACDKT8 590,-20LLEN01 OBSAZENO
29.08. - 02.09.3ACDKT7 390,-20LLEN02 REZERVOVAT
Thermal Hotel Balance****, polopenze, doprava autobus
akce0102
od 9.06.29.08.
do14.06. 2.09.
počet nocí43
Lůžko8 590 Kč7 390 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

- dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3, 4 noci dle termínu v hotelu Thermal Hotel Balance**** s WiFi na pokoji zdarma, 3x, 4x dle termínu polopenzi formou bufetu, 3x, 4x dle termínu odpolední „sladká půlhodinka“ – výběr z dezertů. Zapůjčení županu, 4x vstupné do termálních lázní a energetického Parku Svatého Jiří, využívání wellness v hotelu (zážitkový bazén s různými masážními prvky, 4 sauny, voda, čaj a ovoce), nové zážitkové lázeňské bazény s podvodními masážními tryskami, 3 tobogány – dětský, rodinný a 75 m dlouhý dobrodružný. Fitness a možnost půjčení jízdních kol a holí nordic walking, lázeňskou pobytovou taxu, služby průvodce, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje

1lůžkový pokoj + 1 890,- Kč/os.

Doporučená částka na vstupy

10,- EUR

Sleva

  • Termín 01 – 3. osoba na přistýlce – sleva 400,- Kč/os., dítě 4–12 let na přistýlce – sleva 900,- Kč
  • Termín 02 – 3. osoba na přistýlce – sleva 300,- Kč/os., dítě 4–10 let na přistýlce – sleva 900,- Kč, dítě 10–12 let na přistýlce – sleva 550,- Kč

Poznámka

Termín 01 je delší o 1 noc, s programem 6. den.
Termín 02 je bez poznávacího programu, kratší o jednu noc.
POTŘEBUJI PORADIT