VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 30. sezóna

Vyhledávání zájezduWellness pobyty, Maďarsko

Lentifürdo - místo s energií

nabídkový leták

Program zájezdu

Termální lázně Lenti nabízejí svým hostům toužícím po odpočinku a osvěžení 5 venkovních, 7 krytých a jeden polokrytý bazén s hydromasážními tryskami. V nové kryté části vznikl termální zážitkový bazén s různými masážními a zážitkovými prvky jako jsou masážní lůžka, gejzíry, krční sprchy, perličkové sedačky a tak dále, které poskytují návštěvníkům odpočinek a regeneraci. Zároveň s tím také v této nové kryté části lázní je pro mladé návštěvníky bazén s hracími prvky s obří a dětskou skluzavkou a brouzdaliště.
To vše je na 7 ha zeleného travnatého parku. Voda v lázních Lenti je 40 000letá léčivá voda s obsahem hydrogen uhličitanu sodného, která je vhodná pro léčbu problémů pohybového aparátu a kloubních onemocnění.
Zcela něčím výjimečným je Park energie Svatého Jiří, který byl vytvořen na území lázní a činí termální lázně Lenti jedinečnými v Evropě. Leží na styčných bodech dobročinných energetických linií, kde hosté mohou společným vlivem léčivé vody a zvláštního energetického místa lépe odpočívat, nabíjet se a zotavovat.

1. den: odjezd z Plzně ve 23.50 hod. (z Prahy ve 22.30 hod.) přes Rakousko do maďarských lázní Lenti.
2. den: dopoledne příjezd do lázní a následná celodenní návštěva termálních lázní. Po poledni ubytování v novém hotelu Thermal Hotel BALANCE**** a následně opět možnost vstupu do termálních lázní. Večeře, nocleh.
3.–4. den: celodenní pobyt v termálních lázních Lentifürdö a v energetickém Parku Svatého Jiří.
5. den: dopoledne krátký přejezd do Slovinska. Navštívíme město Lendava, které leží na hranici 4 států – Maďarska, Chorvatska, Slovinska a Rakouska. Z vrcholu rozhledny Vinarium budete mít možnost spatřit tyto 4 země všechny najednou a v přízemí si zakoupit skvělá vína a místní produkty. Poté ještě navštívíme Tropickou zahradu a farmu orchidejí. Plni zážitků se budeme v odpoledních hodinách vracet zpět do ČR. Předpokládaný návrat do 22.30 hod.

Ceník

Lentifürdo - místo s energií - Thermal Hotel Balance****
TermínNocíOdjezdypolopenzeČ. zájezdu
Lůžko
06.06. - 10.06.3ACDKT6 990,-18LLEN01 OBSAZENO
Thermal Hotel Balance****, polopenze, doprava autobus
akce01
od 6.06.
do10.06.
počet nocí3
Lůžko6 990 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci v hotelu Thermal Hotel Balance**** s Wi-Fi na pokoji zdarma, 3x polopenzi formou bufetu, 3 x „odpolední sladká půlhodinka“ – výběr dezertů. Zapůjčení županu, 3x celodenní vstupné do termálních lázní a energetického Parku Svatého Jiří, využívání wellness v hotelu (zážitkový bazén s různými masážními prvky, 4 sauny, voda, čaj a ovoce), nové zážitkové lázeňské bazény s podvodními masážními tryskami, 3 tobogány – dětský, rodinný a 75 m dlouhý dobrodružný. Fitness a možnost půjčení jízdních kol a holí nordic walking, lázeňskou pobytovou taxu, služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

10,- EUR

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 600,- Kč/os., dítě 4–10 let na přistýlce – sleva 1 730,- Kč, dítě 10–12 let na přistýlce – sleva 1 390,- Kč.
POTŘEBUJI PORADIT