VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 31. sezóna

Vyhledávání zájezduWellness pobyty, Německo

Relaxační víkend v Bad Füssing

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 07.00 hod. (z Prahy v 05.45 hod.) do největších termálních lázní v Německu – Bad Füssing, kde vás čeká návštěva termálních lázní dle výběru Johannesbad (se skupinou) nebo možnost navštívit Europa Therme či Therme 1 a saunový dvůr Saunahof. Ubytování, nocleh.
2. den: i tento den si můžete vybrat, zda budete jen relaxovat v jednom z 3 lázeňských komplexů (se skupinou Therme 1), nebo připojíte i procházku zahradami a městečkem Bad Füssing. Lázeňské městečko nabízí posezení v kavárnách a restauracích, v sobotu dopoledne místní trhy, nebo si můžete zapůjčit kolo či elektrokolo k projížďce k řece Inn, která tvoří, jen necelé 4 km od městečka, hranici s Rakouskem. Večer můžete ještě navštívit krásné hotelové wellness se saunami a bazénem.
3. den: dopoledne budete mít opět možnost navštívit některý z lázeňských komplexů (se skupinou Evropa Therme) nebo si zvolit individuální volný program. Odpoledne odjezd do bavorského města tří řek – Pasova. Zde na vás čeká nenáročná procházka k soutoku tří řek Dunaje, Innu a Ilzu. Budete se moci kochat pohledem z vyhlídky u renesanční pevnosti Oberhaus, procházkou historickým centrem města a samozřejmě také navštívíme dominantu města Dóm sv. Štěpána. Pohledy na Pasov si budete moci vychutnat při plavbě lodí po Dunaji. Vpodvečer odjezd do ČR, předp. příjezd do 22.00 hod.

Ceník

Relaxační víkend v Bad Füssing - Johannesbad Vitalhotel Jagdhof
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
11.10. - 13.10.2ADKT4 270,-19LFUP01 OBSAZENO
Johannesbad Vitalhotel Jagdhof, doprava autobus
akce01
od11.10.
do13.10.
počet nocí2
Lůžko4 270 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci v hotelu Johannesbad Vitalhotel Jagdhof s bohatou snídaní a wellness (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Fakultativně

lodní výlet v Pasově „Po třech řekách“ je nutné objednat nejpozději při doplatku zájezdu 265,- Kč/dosp. os., 135,- Kč/dítě do 14 let.

Doporučená částka na vstupy

od 13,50 EUR Johannesbad celodenní vstupné, od 12,50 EUR Europa Therme a Therme 1
POTŘEBUJI PORADIT