VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 32. sezóna

Vyhledávání zájezduWellness pobyty, Německo

Víkend v Bad Füssing

nabídkový leták

Program zájezdu

  • pobyt plný relaxace
  • návštěva až 3 termálních lázní během jednoho zájezdu
  • s návštěvou Pasova a možností plavby "Po třech řekách"

1. den: odjezd z Plzně v 6.45 hod. (z Prahy v 5.30 hod.) do největších termálních lázní v Německu – Bad Füssing, kde vás čeká návštěva všech 3 lázeňských komplexů, každý den jiný nebo dle vašeho výběru: Johannesbad, Therme 1 a saunový dvůr Saunahof a Europa. Ubytování, nocleh.
2. den: můžete si vybrat, zda budete jen relaxovat v jednom ze 3 lázeňských komplexů nebo připojíte i procházku zahradami a městečkem Bad Füssing. Můžete posedět v kavárnách a restauracích, v sobotu dopoledne navštívit místní trhy nebo si zapůjčit kolo či elektrokolo k projížďce k řece Inn, která tvoří jen necelé 4 km od městečka hranici s Rakouskem. Večer můžete dle zvoleného typu ubytování ještě navštívit buď krásné hotelové wellness se saunami a bazénem nebo pobýt v centru, ev. si prodloužit pobyt ve vybraných lázních.
3. den: dopoledne budete mít možnost navštívit se skupinou Evropa Therme nebo si zvolit individuální volný program. Odpoledne odjezd do bavorského města tří řek – Pasova. Zde na vás čeká nenáročná procházka k soutoku tří řek Dunaje, Innu a Ilzu. Budete se moci kochat pohledem z vyhlídky u renesanční pevnosti Oberhaus, procházkou historickým centrem města a samozřejmě také navštívíme dominantu města Dóm sv. Štěpána. Pohledy na Pasov si budete moci vychutnat při plavbě lodí po Dunaji. Vpodvečer odjezd do ČR, předpokládaný příjezd do 22.00 hod.

Ceník

Víkend v Bad Füssing - Johannesbad Vitalhotel Jagdhof
TermínNocíOdjezdyLůžko
08.05. - 10.05.2ADKT4 490,-OBSAZENO
09.10. - 11.10.2ADKT4 490,-OBSAZENO
Johannesbad Vitalhotel Jagdhof, doprava autobus
akce0102
od 8.05. 9.10.
do10.05.11.10.
počet nocí22
Lůžko4 490 Kč4 490 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

- dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci v ubytování dle vybraného typu a stravování dle potvrzené smlouvy (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), služby průvodce, komplexní pojištění

Ubytování

Hotel Johannesbad Vitalhotel Jagdhof je obklopen krásnou přírodou cca 2,5 km od centra Bad Füssing. K dopravě do lázní a zpět využíváme autobus CK nebo je možno využít bezplatné místní MHD. V hotelu můžete zdarma navštívit wellness s několika saunami a krytým bazénem a také si zde ev. zapůjčit kolo za poplatek. Pokoje jsou s příslušenstvím, kuchyňkou a ledničkou, TV, WiFi zdarma. Bohatá bufetová snídaně.

Fakultativně

lodní výlet v Pasově „Po třech řekách“ je nutné objednat nejpozději při doplatku zájezdu 265,- Kč/dosp. os., 135,- Kč/dítě do 14 let.

Doporučená částka na vstupy

- od 15 EUR Johannesbad celodenní vstupné, od 12,50 EUR Europa Therme a Therme 1. Při objednávce hotelu Vitalhotel Jagdhof do 31. 1. 2020 celodenní vstupenka do lázní Johannesbad zdarma.
POTŘEBUJI PORADIT