MENU
...ta pravá dovolená 28. sezóna

Vyhledávání zájezduLéto 2017

obrazek 1Vážení a milí klienti, příznivci cestování,

dovolte, abychom Vám poděkovali za účast na zájezdech v sezoně 2016 a věříme, že jste si ze zájezdů s CK Intertrans odnesli spoustu krásných zážitků.

Rádi bychom vás informovali, že je katalog Léto 2017 dokončen a v následujících dnech bude probíhat tisk a příprava pro zveřejnění na našich webových stránkách.

Již po víkendu bude k dispozici virtuální verze katalogu Léto 2017.

Našim stálým klientům budeme nový katalog 2017 zasílat poštou ve dnech od 13. prosince, od téhož data budou katalogy k vyzvednutí i u nás na prodejně v Plzni (Slovanská třída 5).

Katalog Léto 2017 budeme též distribuovat našim provizním prodejcům po celé ČR.

Máme velkou radost, že jsme pro Vás mohli připravit již 28. katalog s velkým výběrem zájezdů a věříme, že se Vám naše nabídka bude líbit.

Rádi uvítáme i nové klienty. Pokud se rozhodujete s kým cestovat v roce 2017, určitě zvažte pestrou nabídku našich kvalitních a velmi zajímavých zájezdů. Můžete se těšit  na vylepšené programy, zájezdy do nových zemí, zajímavé tematické zájezdy, ojedinělé zájezdy v rámci Evropy, tuzemské zájezdy, programové novinky. V nabídce najdete i osvědčené hotely v Chorvatsku, Španělsku, Korfu, pestrou nabídku cyklo a turistických zájezdů.

Zájezdy jsou s autobusovou, leteckou i vlastní dopravou.

Celý tým naší cestovní kanceláře Vám přeje krásné a pohodové svátky (doufáme, že i z části strávené s katalogem CK INTERTRANS) a hlavně šťastný nový rok 2017.

Nesněte o životě, žijte své sny.

Tým CK INTERTRANS