VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 29. sezóna

Vyhledávání zájezduVillage de Praroustan****

Popis

Zcela nová rezidence lemovaná modříny nabízející nádherný výhled do údolí Ubaye

Poloha

Pra Loup 1500 - lokalita Praroustan, centrum - 1,3 km, skiareál Pra Loup/Val d'Allos - 800 m, skibus - 50 m

Popis ubytování

Studio ST2 (1 místnost, cca 22 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 os., koupelna, WC někdy oddělené.
Apartmán AP4 (2 místnosti, cca 32 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 os., v oddělené ložnici dvoulůžko či 2 samostatná lůžka, koupelna, WC oddělené.
Apartmán AP6C (2 místnosti + kabina, cca 39 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 os., v oddělené ložnici dvoulůžko či 2 samostatná lůžka, ve 2. oddělené ložnici nebo kabině palanda, koupelna, WC oddělené.
Apartmán AP6 (3 místnosti, cca 46 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 os., v oddělené ložnici dvoulůžko či 2 samostatná lůžka, ve 2. oddělené ložnici 2 samostatná lůžka, koupelna, WC oddělené.
Apartmán AP6 komfort (3 místnosti, cca 54 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem 2 rozkládací gauče nebo 2 samostatná lůžka pro 2 os., v oddělené ložnici dvoulůžko či 2 samostatná lůžka, ve 2. oddělené ložnici 2 samostatná lůžka, koupelna, WC oddělené.

Vybavenost a služby

Studio a apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, sklokeramická varná deska, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, myčka nádobí, rychlovarná konvice), balkon, povlečení, TV, Wi-Fi, za příplatek: ručníky 7,50 €, dětská sada (postýlka, židle, vanička) 25 €, závěrečný úklid – od 60 €
Rezidence: vstup do krytého vyhřívaného bazénu zdarma, recepce, lyžárna, prádelna, výtah; za příplatek: sauna 7 €/os./seanci, kryté parkoviště (nutná rezervace – omezený počet míst) 50 €/týden
POTŘEBUJI PORADIT