VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 29. sezóna

Vyhledávání zájezduGrand Panorama***

Popis

Rezidence postavená v typickém savojském stylu s bazénem a saunou

Poloha

Ve Valmeinier (1800 m), komplex 4 budov a 17 chaletů, cca do 150 m od sjezdovky, 800 m od centra střediska.

Popis ubytování

Studio ST4*** (1 místnost + kabina, cca 23 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 os., v kabině palanda, koupelna, WC někdy oddělené.
Apartmán AP4*** (2 místnosti, 25-30 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 os., v oddělené ložnici dvoulůžko či 2 samostatná lůžka, koupelna, WC někdy oddělené.
Apartmán AP5/6*** (2-3 místnosti, cca 35 m2), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 os., v oddělené ložnici dvoulůžko či 2 samostatná lůžka, ve 2. oddělené ložnici nebo kabině palanda (někdy varianta obývací část s kuchyňským a jídelním koutem, oddělená ložnice s dvoulůžkem a palandou, v kabině palanda), koupelna, WC oddělené.
Chalet CH6*** (3 místnosti, cca 45 m2, mezonetový typ), v obývací části s kuchyňským a jídelním koutem rozkládací gauč pro 2 os., 2 oddělené ložnice (1x dvoulůžko, 2x samostatné lůžko či 1x palanda), koupelna, WC oddělené.

Vybavenost a služby

Studio a apartmán: vybavený kuchyňský kout (nádobí, sklokeramická varná deska, lednice, mikrovlnná trouba, kávovar, myčka nádobí, rychlovarná konvice), balkon či terasa; za příplatek: ručníky 7 €, Wi-Fi 15 €/týden, TV 40 €/týden, pes 50 €, dětská sada (postýlka, židle, vanička) 25 €.
Rezidence: vstup do venkovního vyhřívaného bazénu zdarma, recepce, lyžárna, výtah; za příplatek: sauna 5 €/os./seance nebo 20 €/5 vstupů, donáška pečiva, kulečník 2 €, kryté parkoviště 40 €/týden (rezervace předem).
POTŘEBUJI PORADIT