VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 29. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Bělorusko

Za poznáním Běloruska

Program zájezdu

Vydejte se s námi do asi nejbezpečnější evropské země poznávat atmosféru starých časů, památky lidové architektury, hrady a zámky, malebné vesničky či v monumentálním sovětském stylu vystavěný Minsk. Na vlastní oči uvidíte jinou zemi, než tu, o které jste slyšeli z médií.

1. den:
odjezd z Plzně ve 21.00 hod. (z Prahy ve 22.15 hod.), dále přes Hradec Králové, Polsko do Běloruska.
2. den: po odbavení na polsko-běloruské hranici krátký přejezd a odpolední prohlídka města Brest se slavnou pevností a monumentálním památníkem 2. světové války (www.brest-fortress.by), přejezd na hotel, večeře, nocleh.
3. den: po snídani se vydáme směr Minsk, cestou zastávka s možností prohlídky zámeckého komplexu Nesviž (UNESCO). Odpoledne příjezd do Minsku, okružní jízda s prohlídkou, ubytování v hotelu, večeře, nocleh.
4. den: snídaně, dopoledne návštěva skanzenu Dudutki, kde se seznámíte s venkovským životem a ukázkou řemesel 19. století. Prohlídka je spojená s ochutnávkou místních produktů (sýry, mléko, sádlo, chléb, med, bylinný čaj, ale i tradiční samohonky), více na www.dudutki.by. Odpoledne návrat do Minsku, dokončení prohlídky. Večerní Minsk, zejména malebné Trojické předměstí s malými domky a křivolakými uličkami na nábřeží řeky Svislač s možností večerního posezení, nocleh.
5. den: po snídani přejezd do Vitebsku, prohlídka zajímavého centra historie a rodiště slavného malíře Marka Chagalla. Odpoledne přejezd do Polocku, města bohatého na sakrální památky. Večeře, nocleh.
6. den: snídaně, během tohoto dne poznáte skutečný běloruský venkov, místní malebnou architekturu a kostelíky, z přírodních krás pak jezerní oblast NP Naročanskij. Příjezd na hotel do Minsku, nocleh.
7. den: dopoledne osobní volno v Minsku. S Běloruskem se rozloučíte odpolední návštěvou zámku Mir (UNESCO). Po  rohlídce odjezd zpět do ČR, noční přejezd.
8. den: předpokládaný návrat okolo poledne.

Ceník

Za poznáním Běloruska - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
23.07. - 30.07.5ADHKT12 990,-17LBLR01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od23.07.
do30.07.
počet nocí5
Lůžko12 990 Kč

SLEVY ODJEZDY

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 5 nocí v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), 5x snídani a 3x večeři v hotelu, služby průvodce, komplexní pojištění

Fakultativně

turistické vízum do Běloruska vč. poplatku za zprostředkování +1 990,- Kč (hromadné vyřízení ze strany CK). Vízum je nutno objednat při sepisování smlouvy.

Doporučená částka na vstupy

35,- EUR
POTŘEBUJI PORADIT