VÝBĚR DESTINACE
...ta pravá dovolená 27. sezóna

Vyhledávání zájezduPoznávací zájezdy a poznávací pobyty, Francie

Za sluncem na Azurové pobřeží

nabídkový leták

Program zájezdu

1. den: odjezd z Plzně v 16.30 hod. (z Prahy 15.00 hod.), tranzit přes Německo, Švýcarsko a Itálii do Francie.
2. den: v ranních hodinách příjezd do Cannes – dějiště mezinárodního filmového festivalu s luxusní palmovou třídou Croisette, prohlídka města, koupání, fakultativně výlet lodí na malebné Lérinské ostrovy, kde byl vězněn legendární muž se železnou maskou. Odjezd na ubytování.
3. den: ráno prohlídka Nice, Staré město s jedinečným provensálským trhem (květiny, regionální výrobky, ryby, ovoce…), možnost koupání či ochutnávka místních cukrovinek od firmy Florian s dlouhou rodinnou tradicí (ovocné bonbóny a čokoláda). Návštěva pitoreskní umělecké vesničky Saint Paul de Vence, která je spojená s tvorbou Marka Chagalla, Jacquese Préverta, Yvese Montanda… Na zpáteční cestě zastávka v starobylém opevněném Antibes, ubytování.
4. den: ráno odjezd do známého mondénního letoviska St. Tropez, vyhlášeného letoviska evropské smetánky. Odpoledne průjezd po malebném pobřeží kolem sopečného pohoří Esterel, které svou červenou barvou vytváří zajímavý kontrast s mořem. Návrat na ubytování
5. den: ráno navštívíte půvabnou horskou vesničku Eze, exkurze do továrny na výrobu parfémů. Celé odpoledne strávíte v Monackém knížectví, druhém nejmenším státě na světě, uvidíte Monte Carlo, kde se konají na tamějším okruhu populární závody automobilové F1, slavné kasino, velkolepé Oceánografické muzeum či Knížecí palác, eventuálně koupání. Večer odjezd do ČR.
6. den: předpokládaný návrat do 12.00 hod.

Ceník

Za sluncem na Azurové pobřeží - Hotel
TermínNocíOdjezdyLůžkoČ. zájezdu
01.07. - 06.07.3ADKTU7 770,-16LFRR01 OBSAZENO
Hotel, doprava autobus
akce01
od 1.07.
do 6.07.
počet nocí3
Lůžko7 770 Kč

Cena zahrnuje

dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s přísl.), exkurzi do parfumerie, služby průvodce, komplexní pojištění

Doporučená částka na vstupy

40,- EUR.

Sleva

3. osoba na přistýlce – sleva 300,- Kč/os./zájezd
POTŘEBUJI PORADIT